line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вячеслав Тищенко: «Порядок у нашому спільному домі залежить від кожного з нас»

IMG 3170З приходом справжньої весни нас наздоганяють клопоти, пов’язані з наведенням порядку на власному обійсті, довкруж багатоповерхівки, в якій живемо, а також на території всього району. І якщо перші два пункти з плану упорядкування території охоплюють вузьке коло осіб, останній торкається кожного. Про це йдеться і у відповідному розпорядженні, підписаному головою районної державної адміністрації Степаном Масельським 11 березня поточного року.

 

Проведення санітарно-екологічного двомісячника для нас стало звичним, оскільки він проводиться вже всьоме в рамках Всеукраїнської весняної акції з благоустрою територій «За чисте довкілля». Про особливості проведення нинішнього відбулось інтерв’ю з першим заступником голови райдержадміністрації Вячеславом Тищенком.

 

– Вячеславе Олександровичу, з чого розпочнемо?

– Не станемо вигадувати щось нове, оскільки до впорядкування, як щовесни, закликають прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, парки, сквери. Сніговий покрив зійшов і оголив звалища твердих побутових відходів, стихійні сміттєві накопичення тощо. Колективам підприємств, установ та організацій різних форм власності, а також особам, зайнятим у сфері малого та середнього бізнесу, слід навести порядок на власних виробничих територіях. Сільгоспвиробники повинні надати необхідну допомогу представникам органів місцевого самоврядування у проведенні заходів з благоустрою. Нагадаю, що саме навесні ми святкуємо Великдень та День Перемоги, тож потрібно подбати про чистоту, охайність та доглянутість на кладовищах, на братських могилах та на місцях військових поховань.

 

– Які завдання ставляться перед органами місцевого самоврядування?

– Вони мало в чому відмінні від торішніх. Перш за все, в планах заходів з благоустрою населених пунктів органам місцевого самоврядування необхідно передбачити обсяги робіт з урахуванням реальних джерел фінансування та визначенням термінів і відповідальних осіб за їх виконання. Передусім, організувати розчищення лісосмуг та узбіч доріг загального користування; встановити урни в місцях масового скупчення громадян; залучити громадян до участі в санітарно-екологічних суботниках; позначити аварійні та сухостійні дерева з метою їх ліквідації; визначитися з місцями висадження саджанців; до настання літа підготувати зони відпочинку, зокрема, біля водних об’єктів.

 

– Напевно, в місцевих бюджетах передбачені кошти на проведення оплачуваних громадських робіт.

– Це майже мільйон гривень, точніше – 942,3 тис. грн. Органам місцевого самоврядування, згідно з укладеними з районним Центром зайнятості договорами, до участі в громадських оплачуваних роботах слід залучити безробітне населення. Йдеться про безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. За станом на 17 березня, 55 осіб означеної категорії беруть участь у громадських роботах на території Балаклійської міської, Андріївської, Савинської, Червонодонецької селищних, Асіївської, Бригадирівської, Вишнівської, Морозівської, Петрівської, Протопопівської, Шебелинської сільських рад. Рештою органів місцевого самоврядування договори не укладені, тож необхідно прискорити цю роботу.

 

Наприкінці розмови Вячеслав Олександрович закликав усіх балаклійців і жителів району взяти активну участь у двомісячнику. «Зрештою, від кожного з нас залежить порядок у нашому спільному домі, який має назву Балаклійщина. Загальне враження про район складається з розрізнених, на перший погляд, непримітних фрагментів, які вкупі утворюють цілісність. Потрібно, щоб вона була приємною».

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь