line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Домінує комунальна тематика

IMG 4023Минулої середи на «прямій лінії» з балаклійцями був голова районної державної адміністрації Степан Масельський.

 

 

 

 

 

 

 

 – Доброго дня, Степане Івановичу, до Вас звертається жителька міста Лідія Василівна. Сьогодні вже 23 березня, а газових квитанцій досі немає, чому?

– Керівництво Балаклійської дільниці газової служби вже доповіло, що саме сьогодні отримали всі квитанції для населення району. За лічені дні обіцяють доставити їх кожному абоненту.

 

– А можна ще одне запитання? Воно не зовсім зручне, але для жителів нашої багатоповерхівки по вул. Соборній досить проблематичне. У нас у підвалі будинку розвелось дуже багато щурів.

– Цю проблему в місті вирішують спеціалісти «Балаклійського Житлокомунсервісу». Вам необхідно подати заявку до їхньої диспетчерської служби.

 

– Вам телефонує Любов Степанівна Ткаченко. Степане Івановичу, від усієї родини дуже хочемо подякувати Вам за особисту допомогу та сприяння в постановці на квартирну чергу, велике Вам спасибі за це.

– Я вам також бажаю всіх гараздів у житті.

 

– Доброго дня, Вас турбує Анатолій Новиков, представник пошукової організації «Орієнтир». Скажіть, будь ласка, чи є в районі Координаційна рада, яка займається питаннями пошуковців?

– Такий орган не створювався, але з офіційно зареєстрованими військово-патріотичними пошуковими організаціями ми давно і плідно співпрацюємо. І районна влада, й органи місцевого самоврядування в населених пунктах завжди допомагають пошуковцям, і як результат уже проведено багато перепоховань загиблих воїнів.

 

– Вас турбує пенсіонерка Лідія Тимофіївна з Борщівки. Чому така проблема передати показання газу по телефону?

– У цьому місяці керівництво Балаклійської газової дільниці пообіцяло збільшити кількість номерів, за якими можна буде передавати показники газового лічильника. Усього працюватиме три телефони: 2-68-87, 2-68-57, 2-32-74 (з 8-ї до 17-ї год. без перерви). На ці номери з 31 по 5 число місяця можна передати показники. Як стабільно вони працюватимуть, ми обов’язково перевіримо.

 

– Степане Івановичу, до Вас звертаються працівники Петрівського дитячого садка. Чому виплати на оздоровлення призначаються тільки вихователям?

– Виплата, про яку Ви говорите, регулюється законодавством. На жаль, вона передбачена тільки для педагогічних працівників. Молодший обслуговуючий персонал може розраховувати на надбавку або премію. Більш детальну інформацію Вам може надати начальник відділу освіти райдержадміністрації.

 

– Звертаємось на «пряму лінію» до керівника району від імені жителів Андріївки. Ми стурбовані будівництвом газової заправки в центрі нашого селища.

– Хочу вас заспокоїти: остаточного рішення про будівництво названого об’єкта ніхто не приймав. Коли конкретні пропозиції надійдуть до Андріївської селищної ради, рішення прийматиметься за участі територіальної громади.

 

– Доброго дня, Степане Івановичу. Я жителька міста Любов Андріївна. Чи не можна біля будинку по провулку Серпухівського, 11 встановити новий дитячий ігровий майданчик?

– Ваше прохання ми передамо Балаклійському міському голові. По місту якраз намічається встановлення нових спортивних та дитячих майданчиків.

 

– Я пенсіонерка, проживаю в селищі Нафтовиків, по вулиці Буровиків, оформила субсидію, але за тепло прийшла квитанція без нарахування.

– Вам необхідно сплачувати обов’язковий платіж, який визначено при нарахуванні субсидії, для Вашої квартири це 61 гривня на місяць.

 

– Чому квитанції за електричну енергію приносять не щомісяця?

– У разі переплати за електрику квитанцію могли не роздрукувати. Але з першого квітня районне відділення «Енергозбут» обіцяє їх щомісячну доставку.

 

– Мене звати Зоя Василівна, я проживаю в центрі міста, на площі Ростовцева. Дуже хвилює засилля безпритульних собак та кішок.

– Така проблема, дійсно, існує. Балаклійська міська рада виділила кошти на вакцинацію та відлов безпритульних тварин. Робота буде проводитись.

 

– Хочу поставити ще одне запитання. Чому водії часто порушують правила, заїжджаючи прямо на пішохідну зону біля «Райфайзенбанку»?

– Для наведення порядку віднедавна працює патрульна поліція. Вони обов’язково звернуть увагу на ділянку, про яку Ви говорите.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь