Измени Одну Жизнь

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Спортивні досягнення балаклійців

SAM 2140Баскетбольна команда юнаків 2003-2004 р.н. Балаклійської ДЮСШ завершила свій перший виступ у Обласному Юнацькому Чемпіонаті з баскетболу серед юнаків 2003-2004 р.н.

SAM 2133З десяти команд, які подали заявку на участь, до Чемпіонату було допущено вісім. Ці вісім команд за жеребкуванням було розділено на дві групи, де команда Балаклійської ДЮСШ за вихід у плей-офф грала по коловій системі з ДЮСШ "Олімпія" (м. Лозова), Авангард (м. Харків) та ДЮСШ №7 (2 ком.) (м. Харків).

Здобувши одну перемогу та дві поразки наша команда до плей-офф не потрапила, а продовжила грати за 5 -8 місто з командами ДЮСШ "Донець" (м. Ізюм), ДЮСШ "Металург" (м. Куп'янськ) та ДЮСШ №7 (2 ком.)(м. Харків). Здобувши дві перемоги та одну поразку команда Балаклійської ДЮСШ посіла 6 місце у Обласному Чемпіонаті.

67 : 20

Вітаємо баскетбольну команду Балаклійської ДЮСШ з дебютним виступом на Обласному Чемпіонаті!

***********************************************************************

26 березня 2016 року відбулися змагання з важкої атлетики (жим лежачи). Команда вихованців Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи також прийняла участь у цих змаганнях. Крім спортсменів ДЮСШ взяли участь спортсмени – інваліди Балаклійського району. Змагання проводилися в різних вікових та вагових категоріях.

Абсолютними переможцями турніру серед молоді стали: Мєденцев Олексій, учень Балаклійської ЗОШ № 2 та Перерва Артем, учень Вербівської ЗОШ. Друге місце посіли: Шаповал Олександр, учень Балаклійської ЗОШ № 2, Скляров Олег. Почесну третю сходинку посіли: Попов Юрій, учень Балаклійської ЗОШ № 6 та Лагута Сергій.

Серед спортсменів – інвалідів золото завоювали: Перерва Олексій, Сарай Олександр, Островський Сергій, Пономаренко В’ячеслав, Тарусін Олександр.

Спортсмени нагороджені грамотами, медалями, вимпелами та кубками. Змагання з важкої атлетики для спортсменів – інвалідів на Балаклійщині стали дебютними, тепер й надалі будуть проводитися традиційні змагання не лише з важкої атлетики, а й з різних видів спорту. Організаторами змагань виступили тренери Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи.