line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбувся виїзний особистий прийом громадян головою РДА у приміщення Бригадирівської сільської ради

IMG 4630Відповідно до затвердженого графіка у приміщенні Бригадирівської сільської ради голова райдержадміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян. На прийомі був присутній Бригадирівський сільський голова Микола Букій.

 

 

IMG 4628Під час особистого прийому до Степана Івановича звернулась жителька с. Бригадирівка із проханням надати матеріальну допомогу у зв'язку із скрутним матеріальним становищем. Як розповіла жінка, зараз вона проживає разом із малолітньою дитиною та матір'ю літнього віку. Степан Масельський відповів, що дане звернення буде обов’язково розглянуто та надано допомогу.

 

Із наступним питанням до голови райдержадміністрації звернулась багатодітна мати. Жінка п'ятьох дітей розповіла, що їй було відмовлено у призначенні державної соціальної допомоги як малозабезпеченій сім’ї. Також до керівника району звернулась жителька смт Есхар Чугуївського району із питанням щодо оформлення документації та отримання кадастрового номеру на присадибну земельну ділянку в с. Бригадирівка.

 

IMG 4636Надійшло звернення щодо отримання земельної ділянки площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства як учаснику АТО. На всі звернення головою райдержадміністрації Степаном Масельським надано роз’яснення та взято на особистий контроль виконання.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь