line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ми не звернемо зі шляху євроінтеграції. Президент


Коментар Петра Порошенка з приводу попередніх результатів референдуму у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 

 

 

«Хотів би всім нагадати, що справжня мета організаторів референдуму - це не є Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Це є атака на єдність Європи, атака на поширення європейських цінностей. Про це також свідчить та дискусія, яка була розгорнута напередодні референдуму», - сказав Глава держави.

 

У своєму коментарі Петро Порошенко подякував всім голландцям, які проголосували «за».

 

«Це - сотні тисяч прихильників України. Я дякую всім, хто брав участь у популяризації України в Голландії, а це є і політики, і волонтери, і зірки спорту та культури», - додав Президент.

 

Водночас Петро Порошенко наголосив, що цей референдум, згідно з Конституцією і законодавством Нідерландів, має виключно консультативний характер.

 

"Впевнений, що стратегічно ця подія не є перешкодою на шляху України до Європи. Хочу відповідально заявити, що незважаючи на це, Україна продовжить втілювати в життя Угоду про асоціацію, забезпечить створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Євросоюзом, оскільки це - шлях до модернізації Української держави і зміцнення її незалежності, - сказав Президент. - Наголошую - ми не звернемо зі шляху євроінтеграції. Україну, як і свободу, - не спинити".

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь