line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На селекторній нараді обговорили організацію проведення зовнішнього незалежного оцінювання

7 квітня під голосуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. відбулась селекторна нарада, на які було обговорено організацію проведення ЗНО. У селекторній нараді прийняв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

 

IMG 9309Заступник керівника області повідомила, що в 2016 році визначено 8 округів проведення ЗНО, які розташовані у Балаклеї, Ізюмі, Валках, Краснограді, Куп'янську, Харкові, Лозовій та Чугуєві.

«Реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні знань уже пройшла. Сьогодні вирішення потребують багато питань. У тому числі - забезпечення безпеки в пунктах проведення тестування. Особливу увагу в підготовці проведення ЗНО слід приділити всім службам, які задіяні у цьому процесі», - зазначила Юлія Світлична.

 

IMG 9311На селекторній нараді Анатолій Бабічев, директор Департаменту науки і освіти облдержадміністрації, розповів про початок ЗНО. 5, 11 та 13 травня випускники напишуть тести з  української мови та літератури, з математики та історії України. Найголовніше, що У 2016 році для всіх випускників старшої школи результати ЗНО з української мови та літератури, а також математики або історії України (за вибором випускника), зараховуються як результати державної підсумкової атестації (випускних іспитів). Реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні знань уже пройшла. Як заявила Юлія Світлична: "«Діти, які запізняться з будь-якої причини, на ЗНО допущені не будуть.". Отож заступник голови облдержадміністрації рекомендує звернути увагу на назву вулиці, а саме – заздалегідь подивитися в карті,де знаходиться відповідний пункт оцінювання.

 

За повідомленням Олександра Сидоренка, директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, ЗНО буде розподілятися на два періоди. Частина тестів пройде в травні ( 8 округів), інша – в червні, ЗНО відбуватиметься тільки в місті Харкові. Цього року у регіоні працюватиме 76 пунктів зовнішнього незалежного оцінювання, це вперше в історії Харківської області. Таким чином, для абітурієнтів стоврені більш комфортні умови.

 

В Балаклійському районі у 2016 році найбільша кількість учнів зареєстрована на українську мову та літературу (507), історія України (364) та математику (334). Менша кількість учнів зареєстровані на фізику, хімію, біологію, географію, англійську мову, 4 особи на російську мову і лише одна на німецьку.

2 квітня на базі Балаклійської ЗОШ I-III ступенів № 1 ім. О.Тризни вже відбулось пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, в якому прийняли участь 208 осіб. Отже учні Балаклійського району почали готуватися до справжнього ЗНО.

9 квітня на базі Балаклійської ЗОШ I-III ступенів №т 2 буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів. Всього в Балаклійському районі визначено два заклади для проведення зовнішнього незалежного оцінювання - Балаклійська ЗОШ I-III ступенів № 1 ім. О.Тризни та Балаклійська ЗОШ I-III ступенів № 2.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь