line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Питання ремонту доріг у районі є пріоритетним

13 квітня відбулась селекторна нарада облдержадміністрації з питання стану автомобільних доріг в Харківській області, яку провів заступник голови облдержадміністрації Євгеній Шахненко. У селекторі прийняли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, його заступники, заступник голови районної ради Володимир Чуприн, міський голова Іван Столбовий та начальник філії "Балаклійський райавтодор" Павло Рябоконь.

7-3264x2448-40acЯк зазначив Євгеній Шахненко, керівництво Харківської області приділяє підвищену увагу стану дорожнього господарства регіону. Він також підкреслив, що в умовах фінансової децентралізації до ремонту доріг слід активно залучати місцеві бюджети.

У поточному році на ремонт дорожніх об'єктів області держава виділила 101,5 млн грн. За словами начальника служби автомобільних доріг Євгена Зражевця, з метою забезпечення безпечного та комфортного руху спільним зусиллями треба активно ліквідувати ямковість на дорогах міського користування. Вже ліквідовано близько 21,000 м ям. Євген Зражевець підкреслив, що для ліквідації ямковості в одному районі області потрібно близько 15- 20 млн. грн., наприклад в Балаклійському районі - 20 млн. грн.

 

Крім того, Євген Зражевець зазначів, що на сьогоднішній день підходить до завершення ремонт автодороги Київ-Харків-Довжанський на Полтавському напрямку, а також проводиться ремонт Ізюмського та Сумського напрямків. Він також повідомив, що в 2015 році вперше на ремонт доріг загального користування були задіяні кошти місцевих рад Балаклійського, Богодухівського, Харківського, Зміївського, Ізюмського, Дергачівського, Краснокутського, Барвінківського та Коломацького районів на загальну суму 18,5 млн

 

У ході селекторної наради заступник голови ХОДА повідомив головам РДА та мерам міст обласного значення, що ремонт доріг, якими проходять «шкільні» маршрути - пріоритетний напрямок в області, і що, в першу чергу, необхідно зосередиться на маршрутах шкільних автобусів, щоб забезпечити безпечний підвіз дітей до початку навчального року. Всі роботи повинні бути завершені до 1 вересня. Зі свого боку він запевнив, що обласні служби обіцяють всебічну допомогу у межах своїх повноважень, та подякував головам Балаклійської, Харківської, Богодухівської, Нововодолазької, Ізюмської, Дергачівської та Валківської райадміністрацій, які вже винесли рішення про співфінансування ремонту доріг загального користування в сумі 16,9 млн грн.грн

 

У Балаклійському районі загальна довжина автомобільних доріг загального користування становить 514,2 км, протяжність доріг комунальної власності – 624,1 км.

 

У 2015 році за рахунок коштів місцевих бюджетів було виконано ремонт комунальних доріг у 27 населених пунктах району на загальну суму 3471,0 тис.грн., у поточному році заплановано виконати ремонт комунальних доріг на загальну суму 7548,6 тис.грн., що у 2,2 рази більше ніж у минулому році. Вже укладені угоди на виконання ремонту доріг з філією "Балаклійський райавтодор" "Андріївською селищною, Борщівською, Бригадирівської, Веселівською, Залиманською, Міловською, Морозівською та Протопопівською сільськими радами.

 

За результатами обстеження автомобільних доріг загального користування району, тільки для проведення поточного ремонту найбільш проблемних ділянок доріг (площа ямкового ремонту – понад 19 тис.кв.м) необхідні кошти в сумі 10,2 млн.грн. Для вирішення цієї проблеми передбачено співфінансування з місцевих бюджетів на договірних засадах поточного ремонту 17 автомобільних дорігна суму 10,2 млн.грн.

 

На сьогодні головним розпорядником коштів (управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури РДА) укладено зі Службою автомобільних доріг у Харківській області договір на спів фінансування автомобільних доріг загального користування державного значення на суму 2,3 млн.грн. На даний час "Балаклійський райавтодор" вже проводить підготовчі роботи для проведення поточного ремонту автодороги загального користування державного значення "Шевченкове-Балаклія-Первомайський-Кегичівка"(район Новоселівки).

 

Також з районного бюджету надано фінансову підтримку філії "Балаклійський райавтодор" на безповоротній основі на суму 80,9 тис.гтн. на придбання малої механізації і механізмів для належного утримання автомобільних доріг загального користування.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь