line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулась зустріч керівництва району з мешканцями Петрівської сільської ради

IMG 4979У середу, 13 квітня, відбулась зустріч керівництва району із активом мешканців територіальної громади Петрівської сільської ради. У зустрічі прийняли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, Петрівський сільський голова Володимир Фоменко, депутати районної та сільської рад, члени виконкому, керівники соціальної та гуманітарної сфери, сільськогосподарського підприємства та підприємці.

IMG 4971В ході зустрічі Петрівський сільський голова Володимир Фоменко проінформував про діяльність виконавчого комітету сільської ради та про заплановані заходи щодо перспективного розвитку територіальної громади.

Як зазначив Володимир Михайлович, у 2015 році в селі Завгороднє збудовано водогін по вулиці Придонецькій загальною довжиною 2 км., побудована дорога, яка з’єднує вулицю Придонецьку з вулицею Городок, частково зроблено вуличне освітлення та здійснено ремонт братських могил. В селі Петрівське у спортивній залі Петрівської ЗОШ були замінені вікна, частково замінені дерев’яні вікна, двері на сучасні металопластикові у Петрівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок), придбані дитячі ліжка та матраци.

IMG 5025Також частково замінені дерев’яні вікна, двері у Петрівському Будинку культури, 100% замінені дерев’яні вікна, двері на сучасні металопластикові та проведений капітальний ремонт будівлі сільської ради, проведено частково ямковий ремонт вулиць Леніна, Артема, 8-го Березня.

В 2015 році за рахунок коштів державного бюджету проведена частина робіт по реконструкції двоповерхової нежитлової будівлі для розміщення амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Петрівське та квартири лікаря на загальну суму 8,1 млн. грн. В 2016 році Програмою соціально-економічного розвитку Харківської області передбачено виділення коштів в сумі 3,5 млн. грн. для завершення реконструкції будівлі. Про результати впроваджених ремонтних робіт розповів Олександр Скалицький, завідувач амбулаторією с. Петрівське. Степан Масельський підкреслив, що мешканці с.Петрівське скоро зможуть відвідувати заклад, де їм буде надана якісна медична допомога.

Взагалі в 2015 році на зазначені вище роботи було виділено з місцевого та районного бюджетів 872 тис. грн.

IMG 5022Але на території ради існують нагальні питання, які потребують вирішення у 2016 році, - це ремонт комунальних доріг, будівництво вуличного освітлення в с.Завгороднє та с.Петрівське, будівництво водогону в селі Петрівське, ремонт даху в Петрівській школі, заміна дерев’яних вікон на металопластикові в Петрівській школі та ДНЗ, проведення капітального ремонту даху Петрівського Будинку культури та інші.

 

IMG 5095Підводячі підсумки зустрічі Степан Масельський зазначив, що тільки спільними зусиллями та за ініціативи громади всі питання на території ради можуть бути реалізовані. На завершення Степан Іванович також закликав громадськість до проведення санітарно-екологічних робіт з благоустрою територій.

 

 

IMG 5116IMG 5085

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь