line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка відбулася селекторна нарада стосовно питань соціального захисту учасників АТО

134a8452-2000x1333-1e1fНа минулому тижні під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка відбулася селекторна нарада стосовно питань соціального захисту учасників АТО. У селекторі взяли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов.

 

IMG 9339«Допомога учасникам АТО -  питання дуже принципове. Це завдання визначено Президентом України Петром Порошенком, як одне з пріоритетних у державі. У Харківській області питання, що пов’язані з допомогою учасникам АТО, знаходяться під особистим контролем голови ХОДА Ігоря Райніна. Я ще раз наголошую, що потрібно дуже серйозно і відповідально відноситися до цих питань», - попередив Михайло Черняк.

 

На сьогодні у Харківській області на обліку в органах соціального захисту населення перебувають 5217 учасників АТО та 151 член сімей загиблих, 46 осіб мають статус інваліда війни.

Як зазначив директор Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага, з початку року за рахунок коштів державного бюджету курс психологічної реабілітації пройшли 95 учасників АТО, санаторно-курортним лікуванням забезпечено 10 учасників бойових дій, технічні та інші засоби реабілітації отримали 11 осіб. Також забезпечено направлення учасників АТО на соціальну та професійну адаптацію. З початку року місцевими управліннями області укладено або знаходяться на стадії укладання договори про навчання 72 осіб на суму 322 тис. грн.

«З метою надання учасникам АТО та членам їх сімей додаткових соціальних гарантій у рамках діючих обласних програм з обласного бюджету на 2016 рік передбачено виділення коштів у сумі більше 2 млн грн та ще 4 млн грн - на матеріальну допомогу до Дня захисника України», - зазначив Юрій Шпарага.

 

В Балаклійському районі в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 202 учасників бойових дій АТО, які користуються пільгами відповідно до Закону. Також до реєстру демобілізованих внесено 97 осіб, із них 26 учасників АТО. Медичний огляд пройшло 86 демобілізованих, в тому числі 21 учасник АТО. Медичні спеціалісти оглянули 150 членів сімей демобілізованих та 4 члени сімей загиблих військовослужбовців.

 

З метою забезпечення соціального захисту та належної соціальної підтримки окремих категорій населення району шляхом надання грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення та військовозобов'язаним, призваним на військову службу під час мобілізації на території України, та мобілізованим військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, або членами їх сімей, відповідно ст.ст. 26, 36 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні" в міській, селищних, сільських радах затверджені Програми соціального захисту окремих категорій населення, якими передбачено всім демобілізованим та сім'ям мобілізованих надання матеріальної допомоги в розмірі від 1500,0 до 2000,0 грн. В Балаклійському районі також створений кабінет психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції .

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь