line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ПАТ "ХАРКІВГАЗ" інформує: "Укладання договорів на доставку газу в будинки споживачів здійснюватиметься за спрощеними умовами"

Газові компанії Харківщини разом з рахунками за спожитий в лютому місяці газ направили споживачам заяви-приєднання до договору розподілу природного газу. Укладання договору шляхом підписання заяви необхідно для того, щоб природний газ постачальника був доставлений ПАТ «Харківгаз» або ПАТ «Харківміськгаз» в домоволодіння споживача. Тобто фактично це договір на надання послуг з доставки газу в домівку користувача.

Процедура укладання договору максимально спрощена. Не треба звертатись в ПАТ «Харківгаз» або ПАТ «Харківміськгаз», надавати зайві документи, стояти в чергах. Необхідно перевірити дані, підписати заяву, віддати її контролеру або залишити в скриньці, що розміщені в дільницях газових компаній. Вартість послуг з доставки газу в домівку споживача (розподіл) нині врахована в ціни палива.

 

«В газову компанію необхідно звернутись лише у випадку, коли в заяві-приєднання є розбіжності з даними споживача. Про такі розбіжності можна сповістити абонентний відділ за місцем проживання, проінформувати через контакт-центр газових компаній або відправити повідомлення з Особистого кабінету», - зазначив заступник голови правління з обліку газу ПАТ «Харківгаз» Юрій Маслюк.

 

Одним із пунктів в заяві-приєднання є планові об’єми споживання газу у розрізі календарних місяців. Такі об’єми розраховані для кожного споживача окремо і залежать від обсягу використаного ним газу за попередні 12 місяців та коефіцієнту групи споживання.

 

Оплата на плановий обсяг споживання буде нараховуватись Постачальником, якщо споживач не передасть показання лічильника в період з 1 по 5 число в газову компанію. Якщо людина проінформує ПАТ «Харківгаз» або ПАТ «Харківміськгаз» про дані лічильника, оплата за газ буде нарахована за його даними.

 

Фактом згоди споживача з умовами договору розподілу природного газу є використання ним блакитного палива. Якщо людина не бажає використовувати газ, йому необхідно повідомити про це ПАТ «Харківгаз» або ПАТ «Харківміськгаз» для припинення газопостачання.

 

«Газ повинен доставлятись в домоволодіння і на такі транспортні послуги повинен бути договір. Тому необхідно підписати заяву-приєднання і повернути її газорозподільним компаніям», - повідомив перший заступник голови правління з обліку газу ПАТ «Харківміськгаз» Антон Яворовський.

Додаткова інформація

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь