line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Балаклійському районі реалізовано 8 проектів МРГ на загальну суму понад 1,5 млн грн

Хід реалізації на Харківщині мікропроектів з підтримки тимчасово переміщених осіб і впровадження заходів щодо енергоефективності обговорили в ХОДА 20 квітня. Це стало однією з тем засідання координаційної ради з питань реалізації в регіоні проекту Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Фаза-III», у якій прийняв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

Виконуюча обов'язки директора Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Вікторія Бєлявцева нагадала, що для реалізації в регіоні компонента з розвитку сільської місцевості відібрали 8 районів. В кінці 2014 року партнерські угоди підписали з Балаклійським, Барвінківським, Великобурлуцьким, Золочівським, Красноградським, Сахновщинським, Харківським і Чугуївським районами. Загальна сума залучених коштів від проекту МРГ в 2015 році склала понад 3,3 млн грн.

 

Як успішний приклад реалізації проекту в сільській місцевості Вікторія Бєлявцева зазначила роботи, проведені в Балаклійському районі. Голова Балаклійської РДА Степан Масельський розповів, що з 2011 року район бере участь в реалізації ІІ фази проекту в напрямку енергоефективності. За його даними, вже реалізовано 8 проектів на загальну суму понад 1,5 млн грн.

 

«В районі була обладнана тепловим насосом амбулаторія загальної практики та сімейної медицини, дитячий садок - тепловими колекторами для нагрівання води. Були встановлені котли на пелетному опаленні, автономні ліхтарі, що працюють від сонячної енергії», - перерахував Степан Масельський.

 

Також за підтримки проекту в Харківській області додатково було передбачено реалізацію 5 мікропроектів для ТПО в Балаклійському, Барвінківському, Ізюмському та Харківському районах. Загальна сума залучених коштів від проекту МРГ скалала близько 5,3 млн грн.

 

За словами Степана Масельського, у співпраці з ЄС/ПРООН було проведено капітальні ремонти місцевого готелю і приміщення дитячої юнацької спортивної школи, де були розміщені біженці із зони АТО.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь