line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ремонт доріг – одне з першочергових завдань області та району

IMG 5735Плани ремонту доріг у Харківській області та питання їх якості 21 квітня обговорили у ході селекторної наради під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка, у якій прийняли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов.

 

IMG 5709«В Харківській області - близько 7 тисяч кілометрів доріг загального користування місцевого значення. Ми ще раз говоримо про те, що ми спільними зусиллями повинні сьогодні зробити все для того, щоб підготувати, в першу чергу, маршрути шкільних автобусів і основні магістралі, які є дорогами загального користування місцевого значення між населеними пунктами, і зробити їх проїзними», - зазначив Євгеній Шахненко.

IMG 5723На 2016 рік державою для Харківської області передбачено 126 млн грн на роботи з ремонту доріг загального користування, на проведення поточного середнього ремонту - 101,5 млн грн.

Розповідаючи про хід ремонтних робіт на дорогах в області, він зазначив, що на сьогодні закінчено поточний ремонт автодороги Київ-Харків-Довжанський на Полтавському напрямку, а також розпочато роботи в напрямку Ізюма та Сум. 

IMG 5711На мережі доріг району з початку року ліквідували 780 кв. м ямковості, де використано 94 т асфальтобетону. На дорогах області задіяно 35 дорожніх бригад. 

«Згідно з завданнями голови ХОДА Ігоря Райніна, визначено перелік доріг першочергового ремонту: автодорога Київ-Харків-Довжанський в напрямку Ізюма, в першу чергу, на ділянці від Ізюму до кордону з Донецькою областю, де ямковість становить 13,5 тис. кв. м, Чугуїв-Мілове - 18 тис. кв. м, Харків-Охтирка - 11 тис. кв. м, Харків-Вовчанськ - 9 тис. кв. м, Мерефа-Лозова-Павлоград - 8 тис. кв. м», - повідомив Євген Зражевець.

В умовах обмеженого фінансування, Служба автомобільних доріг бачить вихід і планує свою роботу щодо поліпшення ситуації за рахунок коштів, залучених на умовах співфінансування. Затрати на ремонт доріг мають бути профінансовані у співвідношенні:

50% – Служба автомобільних доріг в Харківській області (має виділити людські або матеріальні ресурси: асфальт, техніку);

50% – державою, сільськими та селищними радами.

На сьогодні ряд районів області вже прийняли рішення щодо фінансування ремонту доріг загального користування на загальну суму 19,3 млн. грн. Серед них: Балаклійський (виділив на співфінансування понад 10 млн. грн), Харківський (понад 5 млн. грн), Ізюмський (800 тис. грн), Дергачівський (500 тис. грн), Валківський, Чугуївський, Богодухівський, Нововодолажський.

 

В Балаклійському районі у поточному році за рахунок коштів місцевих бюджетів заплановано виконати ремонт комунальних доріг у 27 населених пунктах району на загальну суму 7548,6 тис. грн. (більше у порівнянні з 2015 роком в 2,2 рази), з них капітальний ремонт 1000,0 тис. грн. та поточний ремонт 6548,6 тис. грн.

На сьогодні укладено угоди на виконання ремонту дорі з філією «Балаклійський райавтодор» Андріївською селищною, Борщівською, Бригадирівською, Веселівською, Залиманською, Міловською, Морозівською, Протопопівською сільськими радами. На даний час в смт Андріївка філією «Балаклійський райавтодор» виконано ремонт дороги до цвинтаря на суму 114 тис. грн., в с. Борщівка по вул. Трубачівка на суму 99,9 тис. грн. та в с. Бригадирівка по вул. Набережній на суму 88, тис. грн.

За результатами проведеного філією «Балаклійський райавтодор» обстеження автомобільних доріг загального користування району, тільки для проведення поточного ремонту найбільш проблемних ділянок доріг (площа ямкового ремонту – понад 19 тис. кв.м) необхідні кошти в сумі 10,2 млн. грн.

З метою вирішення питання належного утримання автомобільних доріг загального користування району, Програмою соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2016 рік передбачено співфінансування з місцевих бюджетів на договірних засадах поточного ремонту 17 автомобільних доріг на загальну суму 10,2 млн. грн.,   у тому числі 3-х автомобільних доріг державного значення на суму 2,3 млн. грн. (автодороги «Харьків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка», «Шевченково-Балаклія-Первомайський- Кегичівка», «Гусарівка-Грушеваха»).

З районного бюджету виділено 3,8 млн. грн. для фінансування поточного ремонту автомобільних доріг загального та кошти в сумі 2,9 млн. грн. на співфінансування поточного ремонту автомобільних доріг загального користування району.

 

На даний час філією «Балаклійський райавтодор» виконано поточний ремонт автодороги загального користування державного значення «Шевченкове-Балаклія-Первомайський-Кегичівка» (район Новоселівки м.Балаклія) на суму 250 тис. грн. Дані роботи тривають.

 

IMG 5475IMG 5478IMG 5479

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь