line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В районі під час державних та релігійних свят буде посилено заходи безпеки

IMG 951022 квітня головою райдержадміністрації Степаном Масельським за участі голови районної ради Олександра Літвінова з представниками правоохоронних органів, житлово-комунальних підприємств, медичних установ та служби надзвичайної ситуації проведено робочу нараду з питання забезпечення громадського порядку та сталого функціонування комунальних служб району під час проведення Пасхальних свят та заходів до Дня пам’яті та Примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

IMG 9504

На початку травня у Балаклійському районі у всіх населених пунктах заплановано проведення масових заходів з нагоди державних та релігійних свят. З метою недопущення спроби дестабілізації ситуації в районі на нараді обговорили питання забезпечення безпеки мешканців та гостей району під час святкових заходів.

 

Відкриваючи нараду, Степан Іванович звернув увагу присутніх на питанні безпеки на території району та проінформував, що в регіоні запропоновано системний підхід до вирішення питань безпеки. Під час останньої сесії обласної ради було затверджено три регіональні програми: Програма територіальної оборони, Програма протидії терористичній діяльності та Програма забезпечення публічної безпеки і порядку.

 

IMG 9507За словами керівника району, у посиленому режимі працюватимуть усі спецслужби. В першу чергу голова райдержадміністрації Степан Масельський звернув увагу правоохоронних органів на необхідності посилення охорони публічного порядку та вжиття додаткових заходів безпеки, зокрема збільшення кількості патрульних нарядів поліції. Крім того, було наголошено на необхідності забезпечення додаткової безпеки потенційно небезпечних об’єктів в районі, а під час проведення масових заходів забезпечити присутність медичних працівників та служби надзвичайної ситуації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь