line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В залі засідання райдержадміністрації відбулась семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування району

 IMG 6059Голова районної державної адміністрації Степан Масельський спільно з головою районної ради Олександром Літвіновим провели семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району. У семінар-нараді взяли участь керівники правоохоронних органів, відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, районні засоби масової інформації.

 

Розпочинаючи нараду, голова райдержадміністрації Степан Масельський повідомив присутнім, що наказом військового комісара Харківського обласного військового комісаріату від 11 квітня 2016 року № 104 на посаду в.о. військового комісара Балаклійського районного військового комісаріату призначено Гришкова Андрія Олександровича.

 

IMG 6036Під час наради були розглянуті питання відбору громадян на військову службу за контрактом у ІІ кварталі 2016 року та підготовку до проведення призову на строкову військову службу на весні 2016 року. Крім того, т.в.о. начальника Балаклійського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області Сергій Зінчук проінформував про забезпечення громадського порядку на території населених пунктів району під час проведення Пасхальних свят та заходів до Дня пам’яті та Примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

IMG 6027Також керівництвом району особливу увагу було акцентовано на проведених в районі заходів з благоустрою в рамках санітарно-екологічного двомісячника, та проаналізовано стан пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим у роки Другої світової війни на території населених пунктів району.

 

 

IMG 6001В ході наради в.о. військового комісара Балаклійського районного військового комісаріату Андрій Гришков нагородив грамотами за вагомий внесок у формуванні національної свідомості громадян та особистий внесок у справу забезпечення захисту державного суверенітету, територіальної цілісності, зміцнення обороноздатності та безпеки України Савинського селищного голову Юрія Матвієнка та Пришибського сільського голову Степана Шевелина.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь