line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ігор Райнін доручив створити Оперативний Штаб щодо недопущення правопорушень і провокацій у святкові дні

28 квітня голова облдержадміністрації Ігор Райнін повів колегію облдержадміністрації. Відкриваючи засідання колегії ХОДА, керівник області наголосив, що одним з головних завдань у найближчі дні є забезпечення безпеки і правопорядку в регіоні.

 

 

«Доручаю створити оперативний штаб щодо недопущення правопорушень і провокацій, який буде діяти з завтрашнього дня і до закінчення травневих свят, - повідомив Ігор Райнін. - Проводити щоденні засідання оперативного штабу. Інформувати мене особисто - щодня до 18:00. 6 травня - провести розширене засідання оперативного штабу, запросити на нього засоби масової інформації. На засіданні доповісти про проведену роботу та визначити чіткі напрямки дій з 6 по 11 травня».

Голова обладміністрації доручив створити аналогічні штаби в районах Харківської області.

Він також акцентував увагу керівництва Національної поліції на завданнях, що стоять перед відомством.

Голова ХОДА закликав силовиків залучити до патрулювання вулиць у святкові дні додаткові сили - в тому числі, курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, за необхідністю - підрозділи Національної гвардії, військові підрозділи, які базуються в Харківській області, і курсантів військових навчальних закладів. Ігор Райнін доручив поліцейським відпрацювати питання спільної діяльності з громадськими організаціями регіону, які висловили бажання допомогти правоохоронним органам.

Він також доручив Управлінню СБУ в Харківській області вжити всіх заходів за програмою «Антитерор» і взяти на себе координацію дій всіх силових відомств регіону в частині антитерористичної діяльності.

 

Далі учасники колегії ХОДА перейшли до розгляду питань порядку денного:

- про підсумки проведення опалювального сезону 2015-2016 років та заходи щодо підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років;

- про хід ведення комплексу весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами Харківської області.

 

У засідання колегії облдержадміністрації прийняв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь