line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На базі Балаклійської ЗОШ № 5 пройшло комплексне об’єктове та протипожежне тренування

IMG 6889Наприкінці квітня на базі Балаклійської ЗОШ № 5 пройшло комплексне об’єктове та протипожежне тренування. У цьому заході, який проводився у формі семінару, взяли участь керівники загальноосвітніх закладів району.

 

 

 

IMG 6824Основною метою тренування, приуроченого до Дня цивільного захисту, було удосконалення форми і методів роботи керівників загальноосвітніх      навчальних закладів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, відпрацювання практичних дій посадових осіб навчальних закладів щодо надзвичайних ситуацій та своєчасного реагування в разі їхнього виникнення, пропаганда передового досвіду роботи щодо формування в дітей практичних навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях.

IMG 6860Тренування проходило під керівництвом начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлани Швід і складалося з двох частин – теоретичної та практичної. Відкриваючи першу його частину, з доповіддю виступила директор БЗОШ № 5 Наталя Засадченко, яка розповіла про основні напрямки підготовки школи до Дня цивільного захисту. Про організацію в школі роботи з цивільного захисту доповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Гришкіна.

IMG 6911Друга частина тренувань складалася з практичного блоку. Згідно з легендою, в школі виникла пожежа, через що була розпочата евакуація учнів, педагогічного складу та техпрацівників. Евакуація пройшла чітко, злагоджено, без паніки та зайвої метушні і вже через три хвилини після оголошення про евакуацію всі класи вишикувалися на спортивному майданчику біля школи і класні керівники та керівники формувань відзвітували про виконання завдання.

IMG 6971Цікавим та вражаючим не тільки для дітей, а й для дорослих став показ технічних засобів Балаклійського районного відділу ГУ ДСНС України в Харківській області. Балаклійські рятівники продемонстрували свої професійні навички та можливості пожежної та рятівної техніки, що викликало неабияке захоплення школярів.

 

IMG 7097Потім учні десятого та одинадцятого класів продемонстрували практичні дії в надзвичайних ситуаціях, які вони вивчали під час уроків «Захисту Вітчизни». Змагаючись, старшокласники на швидкість вкладали автоматний магазин, «розміновували» ділянки, під бурхливу підтримку учасників тренувань надавали першу невідкладну допомогу «пораненим». За підсумками змагань, переможцями стали учні одинадцятого класу. Але всі учасники були нагороджені грамотами, які учням вручила директор школи.

IMG 7131Після практичної частини керівники навчальних закладів отримали роз’яснення щодо використання програми SPLAN для розробки плану евакуації.

Підводячи підсумки тренування, начальник відділу освіти Світлана Швід зазначила, що всі завдання виконані, і вони пройшли на високому рівні.

 

IMG 7015IMG 7019IMG 7031


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь