line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На особистому прийомі у голови РДА

На особистий прийом до голови районної державної адміністрації Степана Масельського завітав сільський голова Іванівки Другої, що знаходиться в сусідньому Барвінківському районі.

 

 

Ще за радянських часів жителі цього населеного пункту неодноразово порушували питання щодо приєднання до Балаклійського району. Головна мотивація: до Балаклії значно ближче, ніж до Барвінкового, та й добиратись до нас начебто зручніше. Однак територіальний устрій у нашій державі визначає Верховна Рада України. Наразі ж барвінківці переймаються через незадовільний стан ділянки дороги довжиною чотири з половиною кілометра від села Вільне до Іванівки Другої, з чим і прийшов до керівника району сільський голова. У ході розмови було з’ясовано, що зазначена ділянка дороги ні на чиєму балансі не перебуває, тобто є безхазяйною. У підсумку домовились порушити це проблемне питання і вирішувати його на рівні Харківської обласної державної адміністрації.

Жителька Балаклії проживає в приватному будинку, оформила субсидію на природний газ, однак наразі в неї виникли непорозуміння через невідповідність опалювальної площі будинку фактичній. Як запевнило керівництво газової служби, питання буде врегульоване на підставі технічного паспорта на будинок.

Газове питання озвучив і наступний житель міста. За його словами, через відсутність телефону та мережі Інтернет він не може своєчасно передавати показники лічильника. Як було роз’яснено заявникові, показання використаного газу він може самостійно вписувати в квитанції, доставляти які газовики обіцяють у строк і за графіком.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь