line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні з робочим візитом на Балаклійщині перебував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

У рамках візиту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом з головою Харківської облдержадміністрації Ігорем Райніним відвідав Червонодонецьку компресорну станцію. Вони ознайомилися з роботою підприємства та обговорили перспективи розвитку ГПУ «Шебелинкагазвидобування» та українського газовидобування в цілому. Прем’єр-міністра України та голову ХОДА супроводжував голова РДА Степан Масельський.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що запровадження єдиної ринкової ціни на газ дає можливість розвивати підприємства газовидобувної галузі та збільшувати обсяги видобутку власного газу.

«Єдина ціна на газ є абсолютно ринковою, і вона формується відповідно до цін західної біржі, - сказав Володимир Гройсман. – Тепер ми матимемо можливість відновити потенціал ПАТ «Укргазвидобування». З 2007 по 2013 рік абсолютну більшість ліцензій на видобуток отримували приватні компанії, а державна система знищувалась. Сьогодні ми починаємо відновлення видобутку українського газу, який забезпечуватиме енергонезалежність країни».

За словами Прем’єр-міністра України, ринкова ціна на газ дасть можливість до 2020 року збільшити видобуток на 8 млрд куб.м. В уряді вважають, що за цей період Україна може стати повністю енергонезалежною.

Володимир Гройсман також підкреслив, що єдина ціна на газ  не відіб'ється на статках простих українців, які будуть отримувати субсидії та сплачувати за комунальні послуги не більше 10% від доходу.
 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь