line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ProZorro – електронна система публічних закупівель

IMG 0716Під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельского проведено робочу нараду з керівниками органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств району щодо впровадження системи електронних закупівель ProZorro на території Балаклійського району.

 

IMG 0725Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 р. N 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів» та розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2015 №518 "Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів" в Балаклійському районі розпочато реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної законами України «Про здійснення державних закупівель» та про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності». Таким чином закупівля товарів здійснюється через електронну систему PROZORRO.

 

Про особливості роботи електронної системи ProZorro учасникам наради проінформувала заступник начальника управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Вікторія Дащенко.

 

Основна мета даної електронної системи – організувати прозору та ефективну процедуру державних закупівель, яка унеможливить корупцію завдяки громадському контролю і розширенню кола постачальників.

 

Учасники пілотного проекту проводять електронні закупівлі товарів з використанням автоматизованої інформаційної системи, яка забезпечує прозорість результатів закупівель та до складу якої входить центральна база даних, єдиний модуль аукціону та кілька електронних майданчиків (сайтів в Інтернеті), що взаємодіють з центральною базою даних через відкритий програмний інтерфейс.

 

В Системі електронних держзакупівель ProZorro є торгівельні майданчики для здійснення електронних допорогових торгів, а саме: "Рrom.ua", "Smartertender.biz, "Держзакупівлі онлайн", "Publicbid" , "e-tender", "NewTend" та інші у разі їх приєднання до цієї системи.

 

Система електронних закупівель ProZorro є безкоштовною для державних замовників. Плата за участь в торгах справляється з учасників (тариф залежить від суми торгів та визначається постановою Кабінету Міністрів України). Законом "Про публічні закупівлі" передбачено, що допорогові закупівлі обов’язково проводяться в системі електронних закупівель вартістю від 50,0 тис. грн. до 200,00 тис. грн. (1,50 млн. грн. для робіт).

 

Перевагами публічних закупівель в ProZorro є: безкоштовна реєстрація та робота в системі, он-лайн публікація всієї інформації, можливість суттєво знизити ціну завдяки трьом раундам аукціону, прийом та зберігання документів в електронному вигляді.

 

IMG 0740IMG 0727IMG 0731


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь