line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В районі підвищать безпеку умов відпочинку населення на водних об’єктах

18 травня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка проведено засідання Балаклійської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основну увагу було зосереджено на питанні з підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Балаклійського району та проведенні заходів з профілактики загибелі людей протягом купального сезону.

З даного питання доповів завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Тарасенко.

Так, з метою організації безпечного відпочинку населення на водних об’єктах в районі здійснюються відповідні заходи. Зокрема, на території міської ради офіційно визначено, відповідно до існуючих правил, норм та стандартів, місце масового відпочинку населення на воді у літній період - прибережна смуга річки Ляхівка в районі вулиці Залиманської.

На цей час силами аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області проведено обстеження дна акваторії зазначеної прибережної смуги. До початку купального періоду планується провести паспортизацію пляжу. Підтримання належного санітарного стану на пляжі покладено на КП БРР „Балаклійський житлокомунсервіс”

З метою поліпшення санітарного стану водойм в районі та прибережних смуг традиційних місць масового відпочинку людей на воді відбудеться обстеження та очищення русел від сміття і сторонніх предметів, та проведено роботи з благоустрою прибережних смуг.

 

Також на засідання було заслухано інформацію командира військової частини А 1352 Володимира Скляра про стан забезпечення техногенної, пожежної та екологічної безпеки на  65 арсеналі (військова частина А 1352).

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь