line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Харківщина очолила рейтинг соціально-економічного розвитку областей України (інфографіка)

 

Кабінет Міністрів України опублікував дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2015 рік. Харківська область посіла перше місце серед інших областей України та друге - після міста Київ, що має спеціальний статус.

Відповідні дані розміщено на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

«Це приємний для нас прецедент. Ми багато над цим працювали. Прецедент для світової економіки, коли прифронтова територія розвивається краще, ніж територія всередині країни, - підкреслив голова ХОДА Ігор Райнін. - Перше місце Харківщини серед областей України за соціально-економічним розвитком - це безумовна заслуга всіх жителів області, місцевого бізнесу та громадськості. Досягти такого результату було б складно і без всебічної допомоги наших міжнародних партнерів, яку ми постійно відчуваємо».

 

 

 

 

Загальну рейтингову оцінку регіонів розраховували за 64 показниками, які згруповані за 12 напрямками. За 5 напрямками Харківська область входить до п'ятірки лідерів. Це «Фінансова самодостатність», «Розвиток малого і середнього підприємництва», «Відновлювана енергетика та енергоефективність», «Раціональне природокористування та якість навколишнього середовища». А за таким важливим напрямком, як «Доступність і якість послуг у сфері освіти», Харківщина посіла 1-е місце серед регіонів, випередивши столицю України.

 

 

«Сфера науки і освіти є одним з головних пріоритетів керівництва області. Ми неодноразово на цьому наголошували, і такий результат моніторингу свідчить про те, що робота, яку проводить команда Харківської облдержадміністрації в цьому напрямку, ефективна», - зазначив керівник ХОДА.

 

Довідка. Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 856 «Про затвердження Порядку та Методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики». За даними моніторингу, за 9 місяців 2015 року Харківська область перебувала на 4-й позиції. Якщо ж розрахувати показники області на 2014-й - початок 2015 року з обраних Кабінетом міністрів 64-х параметрів, то наш регіон у цей період займав 21-е місце в рейтингу.

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь