line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Круглий стіл з питання створення нових робочих місць і розвитку ринку праці у Балаклійському районі

IMG 1897Питання взаємодії з органами виконавчої влади та соціальними партнерами у вирішенні питань легальної та продуктивної зайнятості, розширення можливостей працевлаштування шляхом укладання контракту на військову службу, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць з метою поліпшення ситуації на ринку праці, сьогодні було обговорено під час "круглого столу", який було проведено за участі голови райдержадміністрації Степана Масельського, голови райради Олександра Літвінова та директора Харківського обласного центру зайнятості Володимира Міненка.

IMG 1896У роботі "круглого столу" також взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, директор Балаклійського районного центру зайнятості Олег Теркулов, військовий комісар Балаклійського РВК Андрій Гришков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств та фізичні особи-підприємці.

 

 IMG 1889Відкриваючи засідання голова РДА Степан Масельський зазначив, що забезпечення дотримання державних гарантій зайнятості та соціального захисту громадян від безробіття, в значній мірі залежить від налагодження конструктивної співпраці служби зайнятості з роботодавцями та органами місцевого самоврядування, адже у ході реалізації державної політики у сфері зайнятості населення вони є найважливішими партнерами.

Але проблемою сьогодення, яка суттєво впливає на добробут населення, є "тіньова" зайнятість, адже використання найманої праці без оформлення трудових відносин призводить до позбавлення громадянина права на гідні умови праці та відпочинку, матеріального забезпечення у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності, настання безробіття, зменшення майбутніх пенсійних виплат.

IMG 1910Тому, в ході "круглого столу" було розглянуто рад актуальних та важливих питань у сфері працевлаштування. Так, з інформацією про першочергові завдання Харківської обласної служби зайнятості, розширення можливостей щодо надання соціальних послуг населенню та роботодавцям виступив директор обласного центру зайнятості Володимир Міненко. Також було заслухано інформацію військового комісара Балаклійського РВК Андрія Гришкова про можливість працевлаштування громадян шляхом укладання контракту на військову службу у ЗСУ.

IMG 1904Обговоривши різні аспекти забезпечення продуктивної зайнятості, зниження рівня безробіття, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць у різних галузях національного господарства і сферах економічної діяльності учасники круглого столу прийшли до висновку, що тільки спільними зусиллями та при тісній взаємодії між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, центром зайнятості та роботодавцями можливе створення нових робочих місць та забезпечення легальної зайнятості населення.

 

IMG 1899IMG 1908IMG 1913


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь