line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулось районне свято для обдарованих дітей

В приміщенні Балаклійської районної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження золотими та срібними медалями випускників шкіл району та кращих учнів, переможців і лауреатів обласних етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, призерів МАН, інтелектуальних і творчих конкурсів.

 

З теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів звернулися голова районної державної адміністрації Степан Масельський, депутати Харківської обласної ради Людмила Немикіна, Анатолій Русецький, які також виконали приємну місію і вручили випускникам та кращим учням шкіл почесні нагороди.

За високі досягнення в навчанні 24 випускникам загальноосвітніх шкіл району були вручені золоті та срібні медалі (15 золотих та 9 срібних), квіти та цінні подарунки.

Грошові винагороди та подяки вручались і переможцям І-ІІІ етапів предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів. Так, грошовими преміями були відзначені 8 учнів, які неодноразово були переможцями всеукраїнських, обласних олімпіад, обласного етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт Малої Академії наук України; 14 учнів, які стали переможцями обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад; 17 учнів, які перемогли в обласному етапі конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН України; 3 учня отримали премію за перемогу у Всеукраїнських конкурсах.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal