line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулось районне свято для обдарованих дітей

В приміщенні Балаклійської районної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження золотими та срібними медалями випускників шкіл району та кращих учнів, переможців і лауреатів обласних етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, призерів МАН, інтелектуальних і творчих конкурсів.

 

З теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів звернулися голова районної державної адміністрації Степан Масельський, депутати Харківської обласної ради Людмила Немикіна, Анатолій Русецький, які також виконали приємну місію і вручили випускникам та кращим учням шкіл почесні нагороди.

За високі досягнення в навчанні 24 випускникам загальноосвітніх шкіл району були вручені золоті та срібні медалі (15 золотих та 9 срібних), квіти та цінні подарунки.

Грошові винагороди та подяки вручались і переможцям І-ІІІ етапів предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів. Так, грошовими преміями були відзначені 8 учнів, які неодноразово були переможцями всеукраїнських, обласних олімпіад, обласного етапу конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт Малої Академії наук України; 14 учнів, які стали переможцями обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад; 17 учнів, які перемогли в обласному етапі конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт МАН України; 3 учня отримали премію за перемогу у Всеукраїнських конкурсах.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal