line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В ХОДА відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Під керівництвом заступника голови – керівника апарату ХОДА Вячеслава Аббакумова відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було розглянуто питання підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах до літнього сезону У заході прийняв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

IMG 3512Як зазначив Вячеслав Аббакумов, від того, як оперативно та якісно будуть підготовлені місця відпочинку на водних об’єктах - у першу чергу, пляжі загального користування - залежить головне - безпека громадян.

Згідно з минулорічними даними, жодного випадку загибелі людей на обладнаних пляжах регіону не було зареєстровано. При цьому у необладнаних місцях купання загинуло 62 людини. У 2016 році райдержадміністраціями, виконавчими комітетами міст обласного значення визначені та затверджені для відкриття 66 місць масового відпочинку громадян на водних об’єктах області.

 

IMG 3510З них у дитячих оздоровчих таборах - 13 пляжів, на базах відпочинку - 21, пляжів загального користування – 32. Станом на 30 травня вже проведено 42 обстеження дна акваторії пляжів.

Також для функціонування сезонних рятувальних постів планується підготовити 198 плавців-рятувальників. Для медичного забезпечення на пляжах загального користування планується організувати чергування 32 медичних працівників з числа персоналу фельдшерсько-акушерських пунктів, амбулаторій сімейної медицини, районних і міських лікарень.

 

Крім того на засіданні регіональної комісії були розглянуті питання підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до оздоровчої компанії 2016 року, питання підготовки органів виконавчої влади, лісових господарств та лісокористувачів до пожежо – небезпечного періоду 2016 року, а також про стан забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання продуктів врожаю 2016 року.

Як зазначив перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Попов, дощова погода сприяла зменшенню кількості лісових пожеж в області. Цього року на лісових об’єктах виникло 7 пожеж, які охопили площу 0,35 га. Причиною пожеж у всіх випадках було необережне поводження з вогнем.

Наразі в області функціонує 31 лісова пожежна станція, у розпорядженні цих підрозділів є 51 пожежний автомобіль. Водночас, за інформацією обласного управління ДСНС, не всі господарства оснащені необхідними протипожежними засобами у повній мірі.

Говорячи про підготовку сільськогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду, директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Нездюр зазначив, що ця робота проходить під контролем фахівців департаменту.

Під час засідання Вячеслав Аббакумов звернув увагу керівників райдержадміністрацій на необхідність проконтролювати виконання лісовими та сільськогосподарськими підприємствами районів усіх протипожежних заходів.

 

За результатами наради керівникам районів та відповідних служб були дані завдання щодо забезпечення протипожежної безпеки на об’єктах лісового господарства та сільгосппідприємствах. Зокрема, було рекомендовано забезпечити відомчі та добровільні підрозділи пожежної охорони спецодягом та паливно-мастильними матеріалами, засобами зв’язку (радіостанціями), провести роботу щодо створення протипожежних водойм для забору води, організувати протипожежну агітацію, обладнати будівлі та споруди установками захисту від попадань блискавки тощо.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь