line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вітання голови ХОДА Ігоря Райніна до Дня захисту дітей

1 червня у світі відзначають День захисту дітей. Це - одна з найважливіших дат для нашого суспільства, адже сім'я та дитина є одвічними цінностями для українців. Турбуючись про дітей, ми закладаємо основи розвитку нашої держави, будуємо її майбутнє.

 

 

Створення умов для творчого й інтелектуального розвитку дітей є одним з головних пріоритетів діяльності обласної державної адміністрації. Наразі ми робимо все для того, щоб надати школярам можливості доступу до якісної освіти. В області поновлено дію програми «Шкільний автобус», другий рік поспіль виділяються кошти на закупівлю сучасного обладнання для учбових класів. Ефективність цієї роботи доводить перше місце в країні, яке Харківщина посідає за рівнем освіти.

Цього року на 60% збільшено обсяги коштів, які виділяються з обласного бюджету на літнє оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій. У тому числі - безкоштовно відпочинуть літом і талановиті та обдаровані діти.

У цей день хочу побажати всім юним мешканцям Харківської області безхмарного й безтурботного дитинства та мирного неба над головою.

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal