line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський провів семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району

Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський за участі голови районної ради Олександра Літвінова провів семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району.

 

 

 

У семінар-нараді також взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та силових структур, відповідальні працівники районної державної адміністрації та районної ради та представники районних ЗМІ.

IMG 0106Про здійснення заходів з призову на строкову військову службу навесні 2016 року по сільським, селищним радам району та щодо відбору громадян на військову службу за контрактом проінформував Вячеслав Тищенко, перший заступник голови райдержадміністрації.

 

 

IMG 0111Заступник начальника управління, начальник відділу економічного аналізу та розвитку управління економічного розвитку, торгівлі, житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Вікторія Дащенко проінформувала присутніх про стан впровадження на території району системи електронних закупівель "Prozorro". Як зазначила Вікторія Вікторівна, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року №501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо провадження процедури електронних закупівель», в Україні реалізується пілотний проект електронної системи закупівель «Prozorro». У рамках цього пілотного проекту замовники (розпорядники бюджетних коштів) зможуть випробувати зазначений механізм для придбання товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної Законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення державних закупівель в окремих сферах господарської діяльності».Запровадження механізму застосування електронних закупівель знизить ймовірність виникнення корупційних факторів, розширить коло постачальників та підвищить рівень об’єктивності й неупередженості замовника в оцінці пропозицій суб’єктів господарювання, фізичних осіб (які зареєструвались на електронному майданчику).

На сьогодні в районі на електронних майданчиках вже зареєструвались 92 замовника – організатора торгів. 29 замовників провели 31 тестову закупівлю. В основному предметом закупівель в тестовому режимі були папір ксероксний та офісні меблі.

24-ма замовниками розпочато 39 реальних закупівель товарів на загальну суму 524064,18 грн.

Із 24 місцевих рад на даний час розпочали реальні закупівлі Петрівська та Гусарівська сільські ради. Тому, всім керівникам органів місцевого самоврядування було акцентовано на необхідності терміново активізувати роботу щодо здійснення реальних закупівель, а також взяти під особистий контроль проведення реальних закупівель підпорядкованими їм комунальними підприємствами. Також з цього питання сільськими головами було запропоновано провести навчання по державним закупівлям для відповідальних працівників місцевих рад.

IMG 0113Крім того, в ході семінар-наради розглядалось питання оздоровлення дітей пільгових категорій в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку у 2016 році. На фінансування оздоровчої кампанії 2016 року, враховуючи кошти районного бюджету (964 тис. грн.), кошти підприємств, профспілок, кошти батьків планується витрати близько 7 млн. грн.

З 30 травня в Балаклійському районі розпочалась оздоровча кампанія (розпочали роботу 32 заклади з денним перебуванням),ПДЗОВ «Олімпія» розпочинає свою роботу з 10 червня та ДОТ на базі санаторію – профілакторію «Факел» розпочинає роботу з 6 червня. Вартість путівки до «Олімпії» складає 3507 грн., до «Факелу» - 9700 грн. Оздоровлення дітей пільгового контингенту також здійснюється по путівках до закладів оздоровлення та відпочинку, отриманих від Департаменту у справах сім’ї та спорту ХОДА, придбаних за кошти обласного бюджету. На сьогодні вже відправлено до різноманітних закладів Харківської області та України 40 дітей.

IMG 0115З керівниками органів місцевого самоврядування було також обговорено питання попередження дитячої бездоглядності та безпритульності в літній період 2016 року.

Наприкінці наради, голова районної ради, Літвінов О.М., наголосив на актуальності питання щодо наповненості офіційних сайтів місцевих рад та оприлюднення поіменного голосування кожної чергової та позачергової сесій.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal