line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вітання Президента України до Дня журналіста

Шановні друзі!

 

Щиро вітаю із професійним святом – Днем журналіста – усіх, хто присвятив себе донесенню правди, пошуку справедливості та поверненню надії.

 

 

 

В умовах розв'язаної Росією агресії на Донбасі та в Криму інформаційний фронт є такою ж передовою, як і лінія оборони держави у районі військового конфлікту. Потужні інформаційні атаки північного сусіда спонукають вас бути ще більш відповідальними, ретельними та неупередженими.

Особливу вдячність сьогодні хочеться висловити тим безстрашним журналістам, чиї репортажі із гарячих точок Донбасу, де й досі свистять кулі і розриваються снаряди, розвінчують легенди і міфи російської пропаганди.

Звичайно, попереду ще багато роботи задля встановлення миру і вкрай необхідних змін у країні. Переконаний, що на цьому шляху створення суспільного телерадіомовлення, реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації сприятимуть якісним перетворенням на всіх рівнях, які обов'язково відчують співвітчизники.

Як Президент України, я буду й надалі докладати зусиль для захисту свободи слова і розвитку інституту вільних і незалежних медіа.

Бажаю усім міцного здоров'я, щастя, натхнення та успішної реалізації всіх творчих проектів і задумів.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь