Измени Одну Жизнь

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Перемогами святкували День захисту дітей юні легкоатлети

IMG 38521 червня в м. Балаклія на стадіоні "Вимпел" відбулась відкрита першість Балаклійської ДЮСШ з легкої атлетики присвячена Дню захисту дітей.

IMG 3837До Балаклійського району позмагатись приїзджали команди Комсомольської ДЮСШ та Зміївської ДЮСШ. Програма змагань була різностороння - біг на 60 та 300 м, стрибки у довжину з розбігу, а кульмінацією змагань стали забіги в естафетах. 82 спортсмени сьогодні вийшли на старт.

У напруженій боротьбі кращими стали у бігу на 60м Доленко Денис (Савинська ЗОШ №1) - 1 місце, Ковальова Марія (БЗОШ№1), Білодід Михайло (БЗОШ№1) - 2 місце ,Однокоз Богдан (Савинська ЗОШ №1) - 3 місце, Свєтлічкіна Альона (БЗОШ №2)- 1 місце, Сугатов Владислав (Андріївська ЗОШ №1) - 2 місце, Кринська Софія - 2 місце та Кринська Поліна (Андріївська ЗОШ №1) - 3 місце, Герасимович Ліля (БЗОШ № 2) - 1 місце, Ковалівська Таїсія (БЗОШ№2) - 2 місце, Котляр Рафаель (БЗОШ №3) - 3 місце.

На дистанції 300 м найсильнішими стали :

1 місце - Герасимович Ліля (БЗОШ №2), Котляр Рафаель (БЗОШ №3), Білодід Михайло (БЗОШ №1)

2 місце - Турчин Богдан (Червоногусарівська ЗОШ), Однокоз Богдан (Савинська ЗОШ №1), Ковалівська Таїсія (БЗОШ №2) , Пащенко Мілана (БЗОШ №2)

3 місце- Галкін Іван (БЗОШ№2),Сугатов Владислав (Андріївська ЗОШ№1), Гелашвілі Вікторія (БЗОШ №2), Климович Ростислав (БЗОШ №2), Добра Юлія (Червоногусарівська ЗОШ), Піленко Олег (БЗОШ №1), Кринська Софія (Андріївська ЗОШ №1), Ковальова Марія (БЗОШ №1).

Кращими стрибунами у довжину з розбігу стали зайнявши 2 місце - Гелашвілі Богдана (БЗОШ №2), Турчин Богдан (Червона Гусарівка), Ковальова Марія (БЗОШ №1), Акіменко Маргарита (БЗОШ №3), Котляр Олег (БЗОШ №3), 3місце -- Івасішин Максим (БЗОШ №2), Котляр Рафаель (БЗОШ№3), Ковалівська Таїсія (БЗОШ№2).

Серед команд у напруженій боротьбі команда Андріївки (Сугатов Владислав , Міщенко Дмитро, Кринська Софія та Кринська Поліна ) посіла 2 місце серед 2008-2009 р.н.

Команда Балаклійської ДЮСШ (Полянський Артем, Безкорсова Евеліна, Бурма Кирило та Пащенко Мілана) зайняла 3 місце.

Серед дітей 2005-2007 р.н. команда Балаклійської ДЮСШ виборола срібні медалі (Котляр Рафаель, Ковалівська Таїсія, Климович Ростислав, Герасимович Ліля).

Серед дітей 2002-2004 р.н. команда Балаклійської ДЮСШ також стала срібним призером (Білодід Михайло, Ковальова Марія, Бєлевцов Антон, Головіна Валентина).

Балаклійська ДЮСШ на змаганнях була представлена відділеннями легкої атлетики - тренери А.П.Решетняк, Д.С.Воробьов, А.С.Тарасова, футболу - тренери В.В.Чаговець, Ю.М.Зубко, самбо-С.В.Лимар, боксу тренери - Р.П.Цюпка, В.В.Борщ, О.М.Чміль, Д.Р.Цюпка .

Переможців та призерів змагань нагородили грамотами ,медалями, команди переможиці отримали вимпела та кубки. Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом.