line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Виробницто за сучасними технологіями

IMG 3835На базі дослідницького агроцентру компанії «BayerCropScience», розташованого на території ПАТ «Балаклійське ХПП», пройшов семінар за участі понад ста п’ятдесяти сільгоспвиробників Харківської, Донецької та Луганської областей. Серед учасників семінару були начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексій Верещака та керівники сільгосппідприємств нашого району, які, за доброю традицією, передали організаторам заходу хліб-сіль.

IMG 3832Компанія «Bayer CropScience» – міжнародна хімічна компанія, заснована 150 років тому. Головною метою діяльності відповідних агроцентрів на території східної України є демонстрація систем захисту і технологій вирощування сільськогосподарських культур у кліматичних умовах нашого регіону. Як зазначив Віталій Сердюк, менеджер агроарени, розташованої на території ПАТ «Балаклійське ХПП», на демонстраційних ділянках представлено дев’ять культур: озимі ріпак, пшениця, ячмінь, ярі ріпак та ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, цукровий буряк.

 

IMG 3837Під час семінару його учасники мали можливість наочно ознайомитися з результатом застосування засобів захисту рослин від бур’янів та шкідників, системами їхнього застосування та з технологіями вирощування і головне – налагодити співпрацю з виробниками цієї продукції. А це важливо, адже наразі на ринку засобів захисту рослин та мінеральних добрив дуже багато неліцензійної продукції, яка може не тільки вплинути на якість вирощування сільгоспкультур, а й завдати шкоди здоров’ю людей при її вживанні. В ході семінару учасники оглянули демонстраційні ділянки та отримали докладну інформацію щодо систем вирощування сільгосппродукції та застосування в агротехнології виробів «Bayer CropScience».

 

IMG 3866Своєю думкою щодо діяльності агроцентру на території Балаклійщини поділився Олексій Верещака: «Відповідна співпраця дає можливість побачити, як працюють ті чи інші препарати саме в нашій кліматичній зоні, адже раніше такої можливості не було і сільгоспвиробникам доводилося їздити в інші райони або регіони. А часом відстань навіть у п’ятдесят кілометрів впливає на результат вирощування, адже це вже інша кліматична зона. Крім того, співпрацюючи з виробниками, аграрії мають постійний консультативний супровід від виробників щодо застосування їхньої продукції та технологій вирощування культур», – зазначив начальник управління агропромислового розвитку   РДА.

 

IMG 3891Директор ПАТ «Балаклійське ХПП» Олег Кійко, на території якого розташований агроцентр, розповів  як пройшла весняна посівна та взагалі про стан справ у господарстві.

«Завдяки затяжній весні, яка була без різких перепадів температури і з достатньою кількістю вологи, своєчасному підживленню та обробці рослин від хвороб та шкідників, стан сходів озимини, які на початку були слабкими, наразі стабільно добрий. Також, завдяки оперативній роботі технічної та агрономічної служб, швидко пройшов посів ярих культур. А от по технічних культурах, через погодні умови посівна трохи затрималася і завершилася буквально десять днів тому. Загалом по нашому господарству вирощується великий комплекс культур, а саме: 2400 гектарів озимих – це ячмінь, пшениця та рапс. Це ярі культури – близько 300 га гороху, 200 га льону та 200 га гречки. Є соняшник та близько 800 гектарів кукурудзи на силос та зерно, посіви багаторічних трав для тваринництва. Крім того, цього року маємо 350 гектарів цукрового буряку і плануємо наступного року збільшувати ці площі, адже поряд Савинський цукровий завод, з яким останні роки ми успішно співпрацюємо. Розвиваємо також тваринництво. Наразі поголів’я ВРХ складає 880 голів, з яких 330 голів дійного стада. Тобто господарство матеріально і фінансово стабільне, і це залежить не тільки від рослинництва, а й від тваринництва та переробного виробництва, яке входить до складу агрохолдингу», – зазначив Олег Кійко.

IMG 3850IMG 3855IMG 3892IMG 3962IMG 3954IMG 3996


 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь