line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулась апаратна нарада у голови райдержадміністрації

IMG 6185Про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації, та про завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень йшлося під час розширеної апаратної наради у голови райдержадміністрації Степана Масельського.

 

Зокрема, було проаналізовано хід виконання державного та місцевих бюджетів, стан наповнення доходної частини районного бюджету, погашення заборгованості за спожиті енергоносії, виплати заробітної плати та пенсій, допомог пільговим категоріям населення.

Крім того, керівником району було наголошено на необхідності активізування роботи щодо здійснення через систему електронних закупівель "Prozorro" реальних закупівель комунальними закладами, установами та підприємствами, органами місцевого самоврядування. Акцентовано увагу також на питанні благоустрою, покосу бур’янів та боротьбі з карантинними рослинами на території району, питанні проведення заходів з призову громадян на строкову військову службу та інші.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Степан Масельський надав ряд доручень.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь