line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На порядку денному – житлові субсидії

У середу на особистий прийом до голови районної державної адміністрації Степана Масельського прибули двоє заявників, які порушили питання призначення житлових субсидій.

 

 

 

 

Першопричиною звернення до першого керівника району є великі суми, які необхідно сплачувати громадянам за використаний природний газ. Отже, в першому випадку, у жительки міста, яка проживає в приватному будинку, субсидія розраховувалась на площу житла 36,6 кв. метрів. Ця квадратура значилася в абонентській службі газовиків ще з 2012 року. Але нещодавно заявниця на підставі технічного паспорта на будинок довела, що фактично має 48 кв. метрів, і вимагає перерахунку за минулий період. Чому так сталося, за дорученням голови РДА Степана Масельського, з’ясовуватимуть спеціалісти управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, після чого буде прийнято конкретне рішення.

Жителька Завгороднього накопичила заборгованість перед газовиками в 6 тисяч гривень і вирішила терміново отримати субсидію. У ході розмови з’ясувалося, що вона зареєстрована в іншому домоволодінні, на яке вже нарахована субсидія з урахуванням доходу заявительки. За законом, конкретна особа може мати лише одну призначену житлову субсидію. Отже, призначення її на ще одну житлову площу неможливе.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь