line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

З метою покращання якості та оперативності обслуговування громадян, а також впровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері, був розроблений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (адреса порталу: http://portal.pfu.gov.ua).

Кожен користувач знайде для себе корисну інформацію, адже спектр надання електронних послуг дуже широкий: усі нормативні документи та законодавчі акти, відповідно до яких здійснює свою діяльність Пенсійний фонд, контактна інформація про адреси розташування та телефони, про відповідальних працівників управлінь Пенсійного фонду. Є можливість, не виходячи з дому, заповнити на порталі та роздрукувати необхідні бланки документів, направити заяву до Пенсійного фонду, завчасно замовити підготовку документів і отримати повідомлення про місце і  час їх отримання. Однією з важливих функцій веб-порталу є можливість громадянина контролювати дані своєї заробітної плати (доходу) та стан сплати страхових внесків, а при введенні в дію накопичувальної системи — і суму внесків, які були накопичені особою упродовж трудової діяльності.

Оскільки портал надає доступ до персональної інформації, то для реєстрації необхідно з’явитись до Пенсійного фонду особисто, пред’явити паспорт, ідентифікаційний код, пенсіонерові – номер пенсійного посвідчення, а роботодавцеві – номер та дату свідоцтва про державну реєстрацію та документи, які підтверджують право реєструватися на веб-порталі від імені організації чи установи. Уся інформація передається користувачеві в закодованому та знеособленому вигляді. А це означає, що, навіть перехопивши інформацію, неможливо буде встановити, кому вона належить.

За довідками можна звертатися до Управління Пенсійного фонду України в Балаклійському районі за адресою:

вул. Соборна (Леніна), 45, тел. 2-37-21.


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь