line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В області підбили підсумки проведеної щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»

Темою селектору, що пройшов у облдержадміністрації 10 червня, стало підбиття підсумків проведення в нашому регіоні щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». У селекторі прийняв участь голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

 

Відкриваючи засідання, заступник голови облдержадміністрації Євгеній Шахненко відзначив, що цього року екологічна акція була успішною та масштабною.

«У рамках акції було багато зроблено для наведення ладу на території всієї області, але хочу відзначити, що є певні недоліки, які потрібно виправляти. Також зауважу, що роботи із забезпечення належного санітарно-екологічного стану регіону повинні тривати», - сказав заступник керівника області.

 

Так, за даними директора Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Андрія Тимчука, протягом акції, яка тривала з 21 березня по 30 травня, в області ліквідували 1981 несанкціоноване сміттєзвалище загальним обсягом 128,273 тис.куб. м. Також на територіях міст та селищ були проведені масштабні роботи з висадки дерев, упорядкування квітників, парків, берегів водойм тощо.

 

«Прибрано прибудинкових територій площею понад 25,1 млн кв. м, приведено до належного стану 522 парки та сквери загальною площею 31,6 млн кв. м. Було впорядковано 2023 кладовища, 1428 братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань», -  надав дані Андрій Тимчук.

 

Також директор Департаменту екології та природних ресурсів відзначив райони, в яких цього року було найкраще організовано та  проведено акцію з благоустрою. Це Балаклійський, Близнюківський, Красноградський, Харківський та Чугуївський.

 

Разом з цим, Андрій Тимчук зауважив, що випадки повторного утворення сміттєзвалищ на місці ліквідованих - не рідкість.

«Незважаючи на звіти зі 100-відсотковою ліквідацією всіх несанкціонованих звалищ відходів, до цього часу таких смітників на території області залишається досить значна кількість, - підкреслив Андрій Тимчук. - Департаментом екології та природних ресурсів спільно з Державною екологічною інспекцією у Харківській області в червні здійснено вибіркове обстеження території низки районів та міст».

 

Андрій Тимчук додав, що заходи з упорядкування територій, підтримки населених пунктів у належному стані необхідно продовжувати. В області, відповідно до доручення Кабінету Міністрів України, з червня по жовтень буде проводитися щорічна всеукраїнська кампанія щодо забезпечення чистоти та порядку в населених пунктах. Хід проведення кампанії буде контролюватися Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

 

Крім того, під час селекторної наради розглянули питання прибирання узбіччя доріг державного та місцевого значення. За словами першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергія Пляки, наразі сміттєзбирачами обладнані тільки основні магістралі Харківщини.

 

«За результатами наради буде підготовлене відповідне доручення голови ХОДА, - зазначив Євгеній Шахненко. – Туди внесемо ваші пропозиції, зокрема - щодо облаштування сміттєвими накоплювачами узбіччя доріг. У цілому рекомендую головам райдержадміністрацій мати відповідну карту з позначенням на ній усіх проблемних місць. Ви повинні чітко знати - де у вашому районі ще не прибрані сміттєзвалища, а також мати чіткі плани щодо усунення цих проблем».

 

*****************************************

 

В Балаклійському районі забезпечено повне виконання запланованих заходів з проведення щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля”.

 

Так, в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою  "За чисте довкілля”, в районі ліквідовано 141 несанкціоноване сміттєзвалище (101.4 % до плану) загальним обсягом 2,031 тис. м3, прибрано та приведено в належний санітарний стан 472,21 тис. м2 (100,0 %) прибудинкових територій, 37 (100,0 %) парків та скверів.

 

Крім цього, впорядковано 3865,0 тис. м2 вулиць та доріг, очищено від сміття 82.4 км (100,0 %) берегів водойм, висаджено 2636 шт. (313,8%) саджанців дерев та 311 (114,8%) кущів. Впорядковані всі братські могили та меморіальні комплекси (76), кладовища (86)  та діючі місця видалення відходів.

 

До участі у всеукраїнській акції "За чисте довкілля" було залучено 13810 чоловік, у тому числі 3358 чоловік учнівської та студентської молоді. Згідно з договорами з Балаклійським районним центром зайнятості населення, до громадських робіт з благоустрою населених пунктів було залучено 667 осіб.

 

З метою приведення в належний санітарний стан територій населених пунктів в районі було проведено суботник до Дня Довкілля, в якому прийняло участь 8325 чоловік. 375 підприємств, установ та організацій. Під час проведення суботника було прибрано 88.1 га прибудинкових територій адміністративних будівель, ліквідовано 32 несанкціонованих сміттєзвалища, висаджено 590 саджанців дерев та 165 кущів.

 

IMG 0231IMG 0230

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь