line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Тільки спільними зусиллями, в тісній співпраці та за ініціативи громади всі проблемні питання на території Червонодонецької селищної ради можуть бути реалізовані, - Степан Масельський

Про соціально-економічні проблеми і пропозиції щодо перспективного розвитку територіальної громади Червонодонецької селищної ради йшлося під час зустрічі керівництва району з жителями селищної ради.

 

 

 

9 червня голова РДА Степан Масельський зустрівся з активом мешканців Червонодонецької селищної ради. У зустрічі також прийняли участь директор Філії Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" ПАТ "Укргазвидобування" Юрій Фесенко, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, заступники голови та керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови районної ради, депутати районної та селищної рад, члени виконкому, керівники соціальної та гуманітарної сфери, промислових підприємств та підприємці ради.

 

На початку заходу голова РДА Степан Масельський привітав мешканців територіальної громади щодо проведення зустрічі та зазначив, що у зустрічі приймають участь спеціалісти служб району, які нададуть відповіді на проблемні питання жителів Червонодонецької селищної ради.

IMG 5858Про діяльність виконавчого комітету селищної ради та про заплановані заходи щодо перспективного розвитку територіальної громади проінформував присутніх Червонодонецький селищний голова Анатолій Наздрачов. В обговорені вищезазначеного питання взяли участь також керівники загальноосвітніх шкіл, дошкільних закладів, музичної школи, закладів охорони здоров»я та підприємства житлово-комунального господарства "Червонодонецьке", які знаходяться на території ради.

За словами директора Червонодонецької ЗОШ № 2 закладу не вистачає ще одного комп’ютерного класу та потрібно провести ремонт підлоги в коридорах школи на 1 та 2 поверсі. Голова райдержадміністрації доручив начальнику відділу освіти райдержадміністрації прорахувати потребу в заміні підлоги на більш сучасне та практичне покриття.

 

Для покращення роботи дошкільних навчальних закладів їх керівниками було озвучено ряд проблемних питань. В Червонодонецькому ДНЗ № 1 потрібнопровести заміну 57 дерев'яних вікон на енергозберігаючі металопластикові, відновити цоколь, провести ремонт внутрішньої системи каналізації та ремонт кухні, відновити 5 альтанок, придбати мийку, стіл виробничий, жарову шафу.

В Червонодонецькому ДНЗ № 2 потрібно провести заміну 121 дерев'яного вікна та 6 вхідних дверей на енергозберігаючі металопластикові, ремонт водопостачання та водовідведення, ремонт харчоблоку, пральні, коридорів, придбати шафу холодильну та електродугову, комп"ютер.

Що стосується дитячої музичної школи також необхідно провести ремонт актової зали, замінити радіатори опалення, замінити вікна, здійснити ремонт стоку води, придбання меблів та музичних інструментів.

 

Масельський Степан Іванович, зазначив, що проблем дуже багато, тому, в першу чергу, керівникам дитячих навчальних закладів разом із заступником голови райдержадміністрації та начальником відділу освіти райдержадміністрації потрібно визначити першочергові потреби закладів.

 

Керівники закладів охорони здоров"я, що знаходяться на території на селищної ради, порушили питання ремонту даху амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Червоний Донець та кадрового забезпечення, заміни вікон та дверей на сучасні металопластикові в поліклінічному відділенні та ремонту закладів.

 

Голова райдержадміністрації, підсумовуючи порушені питання, зазначив, що під час проведення реформування медичної галузі Балаклійський район лише один з районів Харківської області, який зберіг мережу закладів охорони здоров"я. На сьогоднішній день також дуже багато проблемних питань в цій галузі. Більшість з них вирішуються тільки на державному рівні, наша задача зберегти мережу закладів та спільними зусиллями долати труднощі. Також, першому заступнику голови райдержадміністрації було доручено розглянути питання ремонту даху та надати пропозиції з його вирішення.

 

Директор підприємства житлово-комунального господарства "Червонодонецьке" коротко проінформував про діяльність підприємства, яке обслуговує 105 багатоквартирних житлових будинків, заборгованість за надані послуги складає 1141,6 тис. грн. До підготовки житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період 2016-2017 років залишаються проблемними питаннями: капітальний ремонт внутрішньобудинкової системи опалення багатоквартирних житлових будинків, капітальний ремонт покрівель дахів, капітальний ремонт внутрішньобудинкової системи водопостачання та водовідведення, системи енергозбереження.

 

Масельський Степан Іванович, наголосив, що за підсумками проведеного 3 червня засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, було надано доручення обрахувати потребу в підготовці до нового опалювального сезону. Встановлений тариф на житлово-комунальні послуги не покривається. Потрібно приймати відповідне рішення для вирішення цього питання. Також залишається проблемою створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та самовільне відключення від централізованої системи опалення.

 

IMG 5935Зінчук Сергій Михайлович, в.о. начальника Балаклійського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Харківській області проінформував про роботу нової патрульної поліції, яка є експериментальною та діє на територіях Київської, Львівської та Харківської областей. Крім того, Сергій Зінчук повідомив про те, що районний відділ поліції виходить з ініціативою, щодо відновлення роботи Червонодонецького відділення поліції, з метою забезпечення належного правопорядку, охорони прав і свобод людини, протидії злочинності на території ради, а також у зв’язку з розташування промислових підприємств державного значення.

 

Також виступив директор Філії Газопромислове управління "Шебелинкагазвидобування" ПАТ "Укргазвидобування" Юрій Фесенко, який зазначив, що підприємство не стоїть осторонь проблем територіальної громади, завжди надає допомогу у їх вирішенні.  Цього року виділені кошти на заміну системи опалення та утеплення Червонодонецького ДНЗ № 1 та № 2, також виділені кошти на покрівлю дахів.

 

До присутніх звернувся  також депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, який коротко проінформував про свою депутатську діяльність. Він зазначив, що як голова постійної комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю, також триматиме на контролі питання відновлення роботи Червонодонецького відділення поліції.

 

IMG 5963Підводячи підсумки зустрічі керівник району Степан Масельський підкреслив, що основним завданням влади під час таких зустрічей є визначення на місцях існуючих проблем кожної громади для знаходження шляхів їх вирішення. Районна влада не стоїть осторонь проблем громади, приділяє значну увагу питанню залучення сільгосппідприємств, промислових підприємств до життєдіяльності територіальних громад. Під час зустрічі було розглянуто багато важливих для даної громади питань, які необхідно вирішувати найближчим часом, насамперед це вирішення проблемних питань по навчальним закладам, ПЖКГ "Червонодонецьке", забезпечення смт Червоний Донець вуличним освітленням, незалежним від ГПУ "Шебелинкагазвидобування". На території ради працюють всі підприємства, які надають підтримку у вирішенні проблемних питань, йде поступове підвищення заробітної плати працівникам. Але тільки спільними зусиллями, в тісній співпраці та за ініціативи громади всі озвучені питання на території ради можуть бути реалізовані, зазначив керівник району.

 

IMG 5885IMG 5905IMG 5957 

 

     

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь