line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Нове життя борщівського"Лелеки"

IMG 5228Душа радіє, коли, приїжджаючи в сільські населені пункти нашого району, бачиш, як вони стрімко розвиваються і, набираючи сучасного вигляду, стають більш комфортними для життя людей. Це стосується і соціальної сфери – шкіл, закладів медицини та культури, де проводяться капітальні ремонти, впроваджуються енергозберігаючі технології та інше, це стосується і благоустрою. Яскравим прикладом цього є Борщівська сільська рада, куди завітав голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський.

 

IMG 5241Є в Борщівці одне місце, яке відоме не тільки жителям села, а й всьому району, в народі воно називається «Лелека». Особливо популярне воно в наречених, які, за сталою традицією, приїжджають сюди, щоб сфотографуватися та залишити на «Лелеці» на щастя кольорову стрічку. Проїжджаючи повз це місце, залюбки зупиняються тут жителі та гості району, щоб відпочити в його затишку, відзначити свято чи якусь важливу дату.

 

IMG 5256Саме це місце стало першою зупинкою голови райдержадміністрації під час відвідин Борщівки. Адже нині тут реалізується масштабний проект з благоустрою, ініціаторами та виконавцями якого стали генеральний директор ТОВ «АФ «Борщівське», депутат районної ради Леонід Новак та виконавчий директор агрофірми Іван Шуляк. Згідно з власним проектом Леоніда Новака, на цій території вже встановлена велика альтанка, біля тінистого дерева – лавочки, навколо майданчика будується новий в національному стилі паркан. Під час огляду цього місця відпочинку Леонід Володимирович з ентузіазмом розповів Степану Івановичу про подальші плани. Зокрема, «Лелека» оновиться новою фарбою, поряд з ним «заграє» джерело, буде встановлено місток для молодят. Планується збудувати дитячі гойдалки, висадити дерева, розбити квітники та інше. Усе буде оформлено в традиційному українському стилі. Як уже зазначалось, роботи проводяться силами та за кошт господарства, але жителі села також беруть активну участь у цьому проекті і допомагають чим можуть. Зокрема, під час суботників розчищають чагарники та наводять лад.

IMG 5275Наступним об’єктом благоустрою, де в супроводі керівників ТОВ «АФ «Борщівське» та сільського голови Лідії Шульги побував Степан Масельський, був парк у центрі Борщівки. Тут також реалізується великий проект з благоустрою, і, починаючи з весни, за короткий час відбулися вражаючі зміни. Наразі парк повністю вичищений від зайвої порості, прокладені тротуарні доріжки, які незабаром будуть заасфальтовані. В центрі парку буде встановлено дитячий майданчик. Надалі тут з’являться нові лавочки, будуть висаджені дерева та сформовані квітники. Степан Іванович разом з Леонідом Володимировичем обміркували питання щодо можливого освітлення парку. Після реконструкції парк стане місцем відпочинку жителів села, особливо дітей, для яких за кошти сільської ради придбано великий дитячий майданчик. Основна реконструкція парку здійснюється також силами та за рахунок ТОВ «АФ «Борщівське». За це від жителів громади керівникам господарства велика вдячність.

IMG 5328Крім того, Степан Масельський обговорив з Лідією Шульгою поточні питання, зокрема, йшлося про вуличне освітлення. На ці цілі з районного бюджету борщівській громаді виділено 300 тисяч гривень, за рахунок чого будуть встановлені сучасні світло-діодні ліхтарі на вул. Центральній та Вербівчанка. Як повідомила сільський голова, на даний час розпочата підготовка технічної документації. На черзі в сільської ради реалізація міні-проекту з установлення опалення в сільському клубі, що здійснюватиметься в рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє». Також цього року буде зроблено капітальний ремонт системи опалення в Борщівському НВК, на виконання якого з районного бюджету виділено понад 500 тисяч гривень.

IMG 5338Голова РДА побував у машинно-тракторному парку ТОВ «АФ «Борщівське», де наразі триває підготовка техніки до жнивної кампанії. Як повідомив Іван Шуляк, господарству потрібно зібрати 800 гектарів ранніх зернових — це пшениця та ячмінь. Ще є площі ярого ячменю, кукурудзи, соняшнику, понад 200 гектарів гречки та багаторічні трави. У супроводі керівників товариства голова райдержадміністрації також оглянув придбану цього року найсучаснішу сільськогосподарську техніку – зернозбиральний комбайн «Джон Дір», високоточну сівалку «KINZE-3200» та трактор МТЗ-1200. Також Степан Масельський побував на токовому господарстві, де наразі інтенсивними темпами триває реконструкція. Разом з Леонідом Новаком та Іваном Шуляком він оглянув посіви вирощуваних на борщівській землі культур.

IMG 5344IMG 5353IMG 5431IMG 5461IMG 5488IMG 5530 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь