line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Балаклійській РДА відбулось виїзне засідання обласного штабу по організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

IMG 6084В Балаклійській районній державній адміністрації відбулось виїзне засідання обласного штабу по організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, яке провів директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації, заступник голови обласного штабу Сергій Магдисюк.

 

IMG 6079У засіданні штабу прийняли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, керівники органів місцевого самоврядування району, керівники підприємств житлово-комунальної та соціальної сфери району.

Голова райдержадміністрації Степан Масельський доповів про хід підготовки   житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

IMG 6100Згідно з графіком в районі проводяться роботи по підготовці теплового господарства до опалювального сезону. Станом на 10 червня поточного року технічно підготовлено 33,3% котельних, 32,8% теплових мереж та відремонтовано 35,0% теплових мереж від запланованих обсягів. Здійснено у повному обсязі гідравлічні випробування   теплових мереж від   12 котелень, за результатами яких   виявлено 24 пориви теплових мереж. Проведено режимно – налагоджувальні випробування 14 котлів на 11 котельнях, виконано поточний ремонт   22 котлів   на 9 котельнях, демонтовано та відправлено на державну повірку все обладнання, яке підлягає державній повірці в поточному році, здійснено консервацію на літній період котлів середнього тиску на 4 котельнях. На даний час продовжуються   гідравлічні випробування теплових мереж від котельні в смт. Червоний Донець та ремонт котельного обладнання, теплових мереж, згідно з графіком.

IMG 6127Комунальним підприємством Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» проводиться відповідна робота щодо зменшення споживання природного газу. Заплановано здійснити механічне чищення зовнішніх та внутрішніх поверхонь нагріву 2 котлів на 2 котельнях, установити та застосувати ємності запасу підживлювальної води в середині котелень в смт Савинці та сел. Покровське (Жовтневе-1) замість ємностей, які розташовані зовні котелень, замінити зношену або пошкоджену теплову ізоляцію трубопроводів надземних ділянок теплових мереж загальною довжиною 350 м від 4 котелень. Від впровадження цих заходів очікувана економія природного газу в новому опалювальному сезоні складе 185,6 тис. куб. м на суму 1,3 млн. грн.

IMG 6146У водопровідно-каналізаційному господарстві замінено 33,3% водопровідних та 33,0% каналізаційних мереж, підготовлено 50,0% водопровідних насосних станцій, 42,1% каналізаційних насосних станцій, 41,7% артезіанських свердловин, 50,0% очисних споруд.

На даний час проводяться роботи по ремонту обладнання каналізаційних насосних стацій, очисних споруд, мереж водопостачання, каналізаційних мереж, та інше.

У водопровідно-каналізаційному господарстві також планується впровадити заходи з енергозбереження. З метою зменшення витрат електричної енергії КП «Балаклійський водоканал» придбано 5 нових насосних агрегатів для заміни застарілих енергоємних. Також придбано перетворювач частоти електричної енергії для встановлення на Балаклійському водозаборі з насосом Д-90, що дасть змогу зекономити щодня до 200 кВт. годин електроенергії.

IMG 6086В житловому фонді комплексно підготовлено до експлуатації в осінньо-зимовий період 35,1% житлових будинків, у тому числі 34,7% житлових будинків комунальної власності, 37,0% будинків ОСББ та ЖБК, 41,7% будинків відомчого житлового фонду. Виконуються заплановані ремонти покрівель, внутрішньобудинкових систем опалення, холодного водопостачання, водовідведення та інші види робіт з підготовки до опалювального сезону.

Як зазначив Степан Іванович, на сьогоднішній день всі поточні питання, пов’язані з підготовкою до нового опалювального сезону, вирішуються в плановому порядку, підготовка до осінньо-зимового періоду здійснюється відповідно до графіків.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь