line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

За якісним відпочинком "До Олімпії"!

IMG 618214 червня в дитячому оздоровчому таборі "Олімпія" відбулось урочисте відкриття І-ї табірної зміни. На захід завітали заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, голова районної ради Олександр Літвінов та завідувач сектору культури райдержадміністрації Оксана Супрун.

 

IMG 6173Двері дитячого оздоровчого табору "Олімпія" знов відкрились для всіх бажаючих. На відкриття першої табірної зміни завітали також і минулі вихованці "Олімпії", які радісно супроводжували виступи бурхливими оплесками. Цього року дитячий оздоровчий табір буде привітно зустрічати дітей під керівництвом нового директора Козачок Вікторії Василіївни.

За словами керівника "Олімпія" для повноцінного дитячого відпочинку створені всі необхідні умови – 5-разове збалансоване харчування, проживання у затишних корпусах, є постійне постачання гарячої води, модернізовані біотуалети та душові кабінки, крім того вихованці табору будуть приймати участь у яскравих розважальних програмах.

IMG 6197Цього літа в дитячому таборі "Олімпія" відпочивають діти з усієї Харківської області . Під час першої зміни в таборі відпочинуть та оздоровляться 320 дітей віком від 7 до 18 років, серед них талановиті і обдаровані діти, діти з багатодітних родин, діти диспансерної групи, тощо. Найбільша вікова категорія на 1-й зміні - це підлітки 9 - 10 років. В таборі працює 48 кваліфікованих працівників, із них 24 - педагогічний персонал. На території закладу також цілодобово перебувають медичні працівники та чергують працівники поліції. Отже діти у таборі знаходяться у повній безпеці.

IMG 6286Напередодні заїзду дітей в таборі було організовано Школу вожатого, де юних наставників навчали майстерності, педагогічному вихованню, проводились зустрічі з психологами. Перша табірна зміна має назву "Обережно, мавпочки", вона присвячена року мавпи. За словами заступника директора з виховної роботи Анни Руденко – 28 путівок придбано за повну вартість, інші придбані за часткову суму профспілковими організаціями, або безкоштовні – соціальна сфера (близько 10 дітей). Також були діти котрі отримали путівки за кошти районного бюджету, близько 100 дітей.

IMG 6514Отож, свято відбулось у теплій приємній атмосфері із яскравими номерами та щирими дитячими посмішками, а це найголовніша нагорода для всього колективу "Олімпії".

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь