line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В Балаклійській центральній клінічній районній лікарні урочисто відкрито реконструйоване травматологічне відділення

IMG 6676Сьогодні відбулось урочисте відкриття травматологічного відділення Балаклійської центральної клінічної районної лікарні після завершення ремонтних робіт, яке приурочене 25-річчю становлення артроскопії в Харківській області.

 

 

 

 

IMG 6636В урочистих заходах взяли участь голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко та відомі травматологи Харківської області – Володимир Філіпенко, керівник клініки патології великих суглобів та ендопротезування Інституту патології хребта та суглобів ім. Ситенка, професор, голова Харківського осередку Асоціації ортопедів-травматологів України, професори з Харкова та Запоріжжя Олександр Корольков та Максим Головаха, головний спеціаліст з ортопедії та травматології Департаменту охорони здоров’я ХОДА Ігор Спесивий.

IMG 6854Поява на Балаклійщині в 1991 році артроскопії, як метода лікування, зумовлена тісною співпрацею з співробітниками Харківського науково-дослідного інституту ортопедії і травматології ім. професора М.І. Ситенка та бажанням травматологів Балаклійської центральної районної лікарні застосовувати у свій роботі новітні артроскопічні технології.

В 2000 році на базі Балаклійської центральної районної лікарні був створений артроскопічний центр інституту патології хребта та суглобів ім. професора М.І. Ситенка Національної академії медичних наук України, поява якого була підтримана провідними спеціалістами інституту, провідними ортопедами Німеччини та іншими вітчизняними і іноземними фахівцями.

IMG 6816За період існування Центру значно збільшилась кількість та різновид артроскопічних втручань. Сьогодні артроскопічний центр – це медичний підрозділ у складі травматологічної служби, оснащений сучасним обладнанням, з кваліфікованим досвідченим персоналом. На його рахунку тисячі вилікуваних пацієнтів, серед яких відомі спортсмени нашої країни. Як зазначила головний лікар БЦКРЛ Марина Руденко, на реалізацію даного проекту, а саме проведення ремонту приміщень травматологічного відділення з заміною віконних, дверних блоків, сантехніки та меблів було витрачено майже 1,16 млн грн. коштів районного бюджету. Великий обсяг ремонтних робіт здійснено будівельною бригадою Балаклійської центральної клінічної районної лікарні.

Також під час урочистостей за проведену роботу по реконструкції травматологічного відділення КЗОЗ БРР "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" керівництво району відзначило Подяками Кислинського Геннадія Івановича – електрогазозварника господарчо-обслуговуючого персоналу та Гайдиша Станіслава Григоровича – лицювальника – плиточника господарчо-обслуговуючого персоналу.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь