line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні мешканці Балаклійщини!

Щорічно, 22 червня, ми відзначаємо День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. 75 років тому цей день трагічною сторінкою увійшов в історію нашої держави та життя мільйонів українців.

 

 

Сьогодні навіть важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях. Наш святий обов'язок - оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої перемоги.

Ми схиляємось перед мільйонами невинних жертв, які забрала війна. Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь. Добра і щастя всім живим, вічний спокій полеглим! Слава їм, вічна і світла пам'ять!

Від імені районної державної адміністрації запрошую всіх мешканців Балаклійського району віддати данину шани тим хто загинув у роки війни,  покласти квіти до місць захоронення визволителів та до пам’ятників та пам’ятних місць загиблим землякам.

 

                                                                                     Голова Балаклійської районної

державної адміністрації Степан Масельський

 


 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь