line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під ритми грузинського танцю

IMG 7502Минулої неділі з грандіозним розмахом у центрі Пришиба велелюдно відзначили день народження одного з найбільших на Балаклійщині сільського населеного пункту.

 

 

 

IMG 7401Звертаючись до громади, сільський голова Степан Шевелин нагадав землякам, що перші спогади про Пришиб в офіційних документах датовані ще 1682 роком. Сьогодні до складу ради входять три населених пункти, в яких проживають 3155 людей.

Для найменших жителів громади віднедавна створено навчально-виховний комплекс, де навчаються 205 учнів, ще 53 дитини відвідують дошкільний навчальний заклад.

Депутатський корпус та виконавчий комітет не тільки докладають зусиль, щоб були відремонтовані дороги, медичні установи, клуби, а й планують здійснити реконструкцію пам’ятника Г.Данилевському.

IMG 7426Традиційно під час урочистої частини заходу велика група людей, які багаторічною працею піднімають на новий рівень соціально-економічний розвиток громади, була офіційно відзначена грамотами та подяками районної державної адміністрації, районної ради, сільської ради. Почесну місію нагородження виконали голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов та засновниця благодійного фонду «Даруй добро» Тамара Русецька. Почесні гості привітали присутніх з Днем села, Днем Святої Трійці та побажали громаді подальшого розквіту й благополуччя.

IMG 7609Ще одними почесними та очікуваними гостями урочистостей стали учасники вокально-хореографічного ансамблю «Georgia». Колектив з тридцяти грузинських артистів віком від наймолодших до вже дорослих створив для жителів села справжню кавказьку феєрію. Здавалося, що люди на якусь чарівну мить опинилися на грузинських просторах, де шумлять гірські ріки та зріють виноградники. Запальними ритмами, професійно поставленими танцями грузинська спільнота якнайкраще продемонструвала свою любов та повагу до українців. А наші земляки, у свою чергу, щедро обдарували артистів бурхливими оплесками та оваціями. Це була кульмінація свята, до якої люди вже насолодилися розвагами, спортивними змаганнями і просто душевним спілкуванням один з одним.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь