line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вітання голови ХОДА Ігоря Райніна з Днем Конституції

RajninДорогі земляки!

28 червня ми відзначаємо важливу дату в історії нашої держави – 20 років з дня прийняття Конституції України. Це Основний Закон нашої країни, який визначає права і свободи всіх громадян. Прийнявши Конституцію України, ми підтвердили своє прагнення бути демократичною європейською державою. І сьогодні йдемо цим шляхом.

Другого червня Верховна Рада України підтримала ініційовані Президентом зміни до Основного Закону, які дозволять дати старт судовій реформі в Україні. Це важливе рішення, покликане зробити суди такими, якими вони повинні бути, такими, якими їх хочуть бачити громадяни України: незалежними і дійсно справедливими.

Ця реформа дасть можливість зробити ще один крок на шляху боротьби з корупцією. Харківська область – серед лідерів у галузі впровадження сучасних технологій, які дозволяють мінімізувати особистий контакт замовників і виконавців адміністративних послуг. Державні організації та комунальні підприємства нашого регіону активно включилися в роботу системи ProZorro, яка ліквідує корупційні ризики в сфері закупівель. У цьому році було укладено угоду між обласною державною адміністрацією та Посольством США в Україні, що відкриває можливості для спільної роботи в сфері боротьби з корупцією. Корупціонерів у Харківській області затримують ледве не щодня. Зміни, внесені до Конституції в частині судової реформи, дозволять довести їхні кримінальні справи до логічного завершення, яким, безумовно, є вердикт суду.

Переконаний, що спільними зусиллями центральної і місцевої влади, оновлених правоохоронних органів і нової судової системи ми досягнемо того результату, якого вимагає сучасне українське суспільство.

Вітаю всіх з Днем Конституції України! Бажаю миру, добра і взаєморозуміння.

 

Ігор Райнін, голова Харківської обласної

державної адміністрації

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь