line

ZSU

karmy

 

USPP

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

23 червня 2016 року у спортивній залі Балаклійської ЗОШ №1 ім. О.А.Тризни Балаклійською ДЮСШ було проведено відкритий районний турнір з баскетболу

3
23 червня 2016 року у спортивній залі Балаклійської ЗОШ №1 ім. О.А.Тризни Балаклійською ДЮСШ було проведено відкритий районний турнір з баскетболу 3х3 до дня Молоді серед юнаків та дівчат 2000 - 2008 років народження та для дорослих. Загалом турнір зібрав 21 команду з різних районів Харківської області, а це понад 80 гравців-учасників. Окрім ігор учасники приймали участь у конкурсах близьких та дальніх кидків.

Переможцями у своїх вікових категоріях та конкурсах стали:

1) Початкова вікова категорія 2007-2008 р.н.

1 місце - КДЮСШ №13 (м. Харків).

2 місце - Балаклійська ДЮСШ.

Кращім гравцем визначено Гробовського Леоніда (КДЮСШ №13), а переможцями конкурсів близьких та дальніх кидків стали відповідно Гробовський Леонід та Лебідєв Пилип (обидва з КДЮСШ №13).

2) Молодша вікова категорія 2005-2006 р.н.

1 місце - КДЮСШ №13.

2 місце - Балаклійська ДЮСШ (1 скл.)

3 місце - Балаклійська ДЮСШ (2 скл.)

Кращій гравець - Перевозна Марина (КДЮСШ №13), а переможці конкурсів - Ляшенко Христина (КДЮСШ № 13) та Литвиненко Вадим (Зміївська ЗОШ№ 2).

3) Середня вікова категорія юнаків 2003-2004 р.н.

1 місце - Зміївська ЗОШ№ 2.

2 місце - Балаклійська ДЮСШ.

3 місце - Барвенківська ДЮСШ.

Кращій гравець - Баранов Ілля (Зміївська ЗОШ№2), а переможці конкурсів - Базишин Антон та Федорченко Денис (обидва з Балаклійської ДЮСШ).

4) Середня вікова категорія дівчат 2002-2004 р.н.

1 місце - КДЮСШ №13.

2 місце - Барвенківська ДЮСШ (2 скл.)

3 місце - Барвенківська ДЮСШ (1 скл.)

Кращій гравець - Петленко Альбіна (КДЮСШ №13), а переможці конкурсів - Гречка Аліна та Лебіденко Дар'я (обидві з КДЮСШ №13).

5) Старша вікова категорія юнаків 2000-2002 р.н.

1 місце - Барвенківська ДЮСШ (1 скл.)

2 місце - Балаклійська ДЮСШ.

3 місце - Барвенківська ДЮСШ (2 скл.)

Кращій гравець - Таран Ілля (Барвенківська ДЮСШ), а переможці конкурсів - Таран Ілля (Барвенківська ДЮСШ) та Коваленко Михайло (Балаклійська ДЮСШ).

6) Доросла вікова категорія від 1999 р.н.

1 місце - м. Зміїв.

2 місце - м. Балаклія.

3 місце – м. Барвенково.

Всіх переможців було нагороджено грамотами, медалями та кубками від Балаклійської ДЮСШ та відділу з питань молоді та спорту Балаклійської райдержадміністрації.

21

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 26
27 28 29 30 31    

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal