line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

1З метою захисту населення та підтримання протипожежного стану соціальних закладів з цілодобовим перебуванням людей на належному рівні в Балаклійському районі 1 липня відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації, заступник голови комісії Вячеслав Тищенко.

Необхідність розгляду даного питання постало в зв’язку з пожежею, яка сталась 29 травня в приватному будинку пристарілих в селі Літки Броварського району Київської області, де загинуло 17 осіб, отримали травми різного ступеню тяжкості 5 осіб.

На засідання районної комісії були запрошені начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Молодовець, ст. інспектор Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області, керівники Балаклійського центру соціально – психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей райдержадміністрації та КЗ „Балаклійська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І-ІІ ступенів”.

На території Балаклійського району працює два заклади з цілодобовим перебуванням людей - КЗ „Балаклійська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат І-ІІ ступенів” Харківської облради та Балаклійський центр соціально – психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей райдержадміністрації.

234


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal