line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підготовку до нового навчального року розпочато

1З метою ознайомлення за ходом підготовки навчальних закладів до нового навчального року, опалювального сезону, проведення капітальних та поточних ремонтів голова райдержадміністрації Степан Масельський разом з головою районної ради Олександром Літвіновим та начальником відділу освіти райдержадміністрації Світланою Швід відвідали заклади освіти району.

Керівництво району ознайомилося з проведенням ремонтних робіт в школах с.Залиман, смт Савинці та м. Балаклія, фінансування яких проводиться з районного бюджету.

Так, в Залиманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, проводиться капітальний ремонт по заміні дерев’яних вікон та дверей на енергозберігаючі металопластикові. Всього замінено 31 вікно в класних кімнатах та 2 дверей.

4Також відвідали Савинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1, в якій проводиться капітальний ремонт м'якої покрівлі школи на суму 375 тис. грн. та Савинський навчально-виховний комплекс, в якому розпочалася реконструкція частини приміщень школи для розміщення їдальні на загальну суму 1 млн.16 тис. грн, яка буде перенесена з підвального приміщення школи.

Очільники району завітали до Балаклійської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 5. З 1 вересня поточного року на базі школи буде відкрито навчально-виховний комплекс, до якого увійде контингент дітей Балаклійського ДНЗ № 3 та додатково відкрито групу на 20 дітей. Всього дошкільною освітою буде охоплено 60 дітей. В навчальному закладі заплановано проведення капітального ремонту по заміні дерев’яних вікон на енергозберігаючі металопластикові на суму 351 тис. грн, буде замінено 54 вікна та розпочато капітальний ремонт харчоблоку на загальну суму 612 тис. грн.

Голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив, що всі ремонтні роботи в навчальних закладах повинні бути завершені до початку нового навчального року.

Районна влада приділяє значну увагу цій сфері життєдіяльності району, зокрема, з районного бюджету навчальним закладам виділено кошти на проведення поточних ремонтів, придбання господарчих товарів, посуду, технологічного обладнання, спортивного інвентарю та канцелярських товарів.

235678910 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь