line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

«Ой на Івана та на Купала…»

IMG 0262У середу на березі річки Сіверський Дінець, за участі голови райдержадміністрації Степана Масельського, голови районної ради Олександра Літвінова та депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького розгорнулося яскраве театралізоване дійство, присвячене народному святу Івана Купала «Ой на Івана та на Купала…»

Для балаклійців та гостей міста виступали кращі колективи районного Будинку культури та яскраві, чудові фольклорні колективи Лозовеньківського сільського клубу, Бригадирівського сільського Будинку культури, Протопопівського сільського клубу, Андріївського селищного Будинку культури, Червоногусарівського сільського Будинку культури, Червоноярського сільського клубу, Залиманського сільського Будинку культури та Довгалівського сільського клубу.

IMG 0516Головними героями свята стали Лукаш та Мавка, які чарівної купальської ночі шукали своє кохання. Розважали гостей «бісики» та «русалоньки», «водяник» та «кікімора», а допомагали дітям під час квесту чарівні дівчата та парубки. Для найменших гостей свята працювали майстер-класи з аквагриму та вироблення нитяної ляльки-мотанки.

За підсумками конкурсної програми були відзначені кращі з кращих. У номінації «За дотримання купальських традицій» відзначено народний колектив «Лозовенчанка» Лозовеньківського сільського клубу. Перше місце посів творчий колектив Бригадирівського сільського Будинку культури, друге місце віддано колективу, який здивував своїм творчим підходом до виступу – вокальний ансамбль Протопопівського сільського клубу, а третє місце віддано дружній «Родині» Залиманського сільського Будинку культури. За кращу ляльку Марену та купальський вінок дипломом та цінним подарунком нагороджено молодий колектив Червоногусарівського сільського Будинку культури.

IMG 0497Згідно з народною традицією жінки та дівчата плели купальські віночки із запашних польових квітів і пускали їх річкою. Родзинками свята стали традиційні конкурси: "Кращий купальський віночок" та "Краща лялька Марена". Цього року балаклійський вінок був рекордним за розміром, на ньому розмістили вінки гостей, після чого, під купальські пісні, вінок було спущено на воду. Кульмінацією святкового дійства став купальський вогонь, запалений на березі Сіверського Дінця, в якому було спалене опудало Купали.

 

 

 

IMG 0302IMG 0304IMG 0376IMG 0404IMG 0204IMG 0080IMG 0132IMG 0544IMG 0583
 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь