line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відкриття дитячого майданчика в с. Борщівка

10Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають у селі Борщівка 08 липня відбулося справжнє свято – відкриття дитячого ігрового майданчика.

На свято завітали голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, Борщівський сільський голова Лідія Шульга, жителі територіальної громади Борщівської сільської ради, а також депутат районної ради Леонід Новак.

 

Відкрила захід Лідія Шульга, яка надала почесне право урочистого відкриття майданчика та перерізання стрічки найменшим жителям с. Борщівка.

17Голова райдержадміністрації Степан Масельський під час своєї промови висловив найбільші слова вдячності активним мешканцям села Борщівка, які завжди долучаються до всіх добрих справ, що реалізуються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Безумовно, тільки гуртом, спільними зусиллями ми зможемо покращити рівень життя мешканців нашого району та забезпечити соціально-економічний розвиток регіону. Територіальна громада Борщівської сільської ради на цей час є флагманом серед усіх місцевих рад району, на чолі якої стоїть тендітна жінка. Також він відзначив, що неабияку допомогу в покращенні інфраструктури, соціальної сфери села надає керівник місцевого сільгосппідприємства, депутат районної ради Леонід Новак, діяльність якого спрямована на покращення умов життя жителів громади. На цьому зупинятися не будемо, спільними зусиллями в майбутньому плануємо урочисто відкрити реконструйований парк, візитівку села, куточок природи для відпочинку – "Лелека", а також провести фестиваль меду. Робота продовжуватиметься й надалі.

26Наприкінці заходу діти залюбки опанували нові атракціони: гірки, гойдалки. До того ж кожен із них отримав солодкі подарунки.

 

 

 

 

По завершенню святкового заходу керівництво району ознайомилося також із ходом проведення робіт з облаштування куточка природи для відпочинку, безумовно знакового для всіх закоханих і в майбутньому для всіх подружніх пар місця - "Лелека".

101102103


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь