line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

11 липня відбулася розширена апаратна нарада

MaselskijСьогодні, відповідно до плану основних заходів Балаклійської районної державної адміністрації на поточний тиждень, головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ району.

   

    Особливу увагу керівником району було приділено питанню соціального забезпечення учасників АТО та надання їм у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

     Вкотре було наголошено на подальшому здійсненні комунальними закладами, установами та підприємствами, органами місцевого самоврядування реальних закупівель, активізації роботи по наданню послуг комунальними підприємствами району через систему електронних закупівель "Prozorro". Всі державні закупівлі мають бути відкритими та прозорими, крім того, зазначив керівник району, переведення даних закупівель в електронний формат дозолить збільшити економію бюджетних коштів в рази.

    Також в ході апаратної наради головою РДА Степаном Масельським наголошувалось на необхідності здійснення заходів сільськогосподарськими підприємствами району по боротьбі з карантинними бур’янами,  викошуванню трави на узбіччях доріг прилеглих до полів, проведенню ремонту доріг, про хід підготовки навчальних закладів Балаклійського району до нового навчального року та збирання ранніх зернових культур урожаю 2016 року. Порушувались питання організації підготовки районних заходів щодо відзначення 25-ї річниці незалежності України та підготовки до Великого Слобожанського ярмарку.

    У зв'язку з пожежонебезпечним періодом головою райдержадміністрації акцентовано увагу на посиленні контролю за виконанням протипожежних заходів в районі.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь