line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

"Олімпійське літо" набирає обертів

5811 липня 2016 року в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Олімпія” стартувала друга оздоровча табірна зміна.

 

 

 

 

   На відкриття зміни приїхали почесні гості – голова районної державної адміністрації Степан Масельський, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко, голова районної ради Олександр Літвінов, а також депутати Харківської обласної ради Анатолій Русецький та Людмила Немикіна.

25У своєму вітальному зверненні голова райдержадміністрації сказав: “Як свідчить досвід останніх років на другу зміну попит на путівки до нашого табору значний, їх не вистачає для всіх бажаючих, але ж ми працюємо та намагаємось задовольнити потреби кожного. Цього року, як і в минулому, районною радою, за ініціативи районної державної адміністрації, зменшено вартість путівок для всіх бюджетних працівників району. Хочу запевнити всіх присутніх, що влада району робила і буде робити все можливе для забезпечення всебічного розвитку дітей. Адже пам’ятаємо, що вкладаючи ресурси у наших дітей, як матеріальні, так і духовні, ми забезпечуємо майбутнє нашої держави. З року в рік наш табір стає все красивішим, розбудовується, з’являється щось нове. Не виключенням є і сьогоднішній час, зокрема, на останньому засіданні сесії депутатським корпусом районної ради, за ініціативи районної державної адміністрації прийнято рішення про виділення коштів на придбання нового спортивного дитячого ігрового майданчика для “Олімпії”. Я із задоволенням вручаю вам сьогодні сертифікат на цей майданчик, а також тенісні ракетки, футбольні та волейбольні м’ячі. Бажаю всім нам мирного неба над головою, злагоди та благополуччя”.33

   З щирими словами привітань до вихованців та працівників закладу звернулися і всі інші почесні гості свята. Та всі вони одноголосно зійшлися в одному - “Літо – це час, який навмисно задуманий для відпочинку. Саме під час цієї пори у дітей є можливість гарно відпочити, отримати нових друзів, нові враження та емоції”.

 

   По завершенні урочистої частини відбувся святковий концерт. Літній відпочинок об’єднав дітей і новостворені загони представили свої надзвичайно цікаві художні номери.

   Отож, свято відбулось у теплій приємній атмосфері, а щирі дитячі посмішки були найголовнішою нагородою для всіх присутніх гостей, батьків та колективу дитячого закладу.

27Як повідомила директор табору “Олімпія” Вікторія Козачок, на другій зміні перебувають 320 дітей, більша кількість яких з Балаклії та району, але є представники і з інших районів, таких як Лозівський і Кегичівський та навіть діти з Харкова. Тематика другої зміни “Пікніки у Європі”. Програма впродовж трьох тижнів перебування дітей у таборі буде дуже насиченою. Діти матимуть можливість щоденно, за належних погодних умов відвідувати пляж закладу, приймати участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, тематичних дискотеках, переглянути мультфільми у форматі 3D. Заплановано також візит до табору артистів Харківської філармонії та представників Харківського планетарію із тематичною виставкою.

162048628
63
 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь