line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Особисті селянські господарства як різновид самозайнятості населення

8За останні роки важливість власного господарства в отриманні доходів для дуже багатьох сімей району значно виросла. І пов’язано це в першу чергу не тільки з тим, що ціни підвищилися практично на все, що вирощується, а й з підвищенням вимог людей до якості продуктів споживання. Все більше людей розуміє різницю між продукцією, яка вирощена великими агрохолдінгами за допомогою хімічних засобів і натуральною продукцією з особистого господарства. Тому й склалась нині така ситуація, коли приватне господарство на селі може дати такий прибуток, про який раніше не можна було навіть мріяти.

   На цей час в районі значне місце на ринку вирощування сільськогосподарської продукції займають великі підприємства, що застосовують новітні технології у обробітку. Їх специфіка діяльності – це товарне виробництво зернових і технічних культур. Але поступово з’являється альтернатива, нині складається ситуація, коли люди самостійно починають обробляти належні їм земельні паї і таких вже близько 7 тисяч. Значними темпами розвивається виробництво овочевої продукції на території таких сільських рад як Борщівська, Вербівська та Яковенківська.

   Місцева влада не стоїть осторонь тих процесів, які відбуваються у суспільстві. Голова райдержадміністрації Степан Масельський разом із начальником управління агропромислового розвитку Олексієм Верещакою відвідали розташовані на території Борщівської сільської ради особисті селянські господарства, де кілька родин скооперувавшись займаються вирощуванням помідорів, огірків, перцю та інших овочевих культур.

1У ході зустрічі керівник району ознайомився із технологічним процесом вирощування городини, наявною матеріально-технічною базою господарства, а також обговорив низку питань щодо його стабільного функціонування. Він також запропонував людям перейти до більш вигідної форми діяльності їх господарства – підприємницької, оскільки це вже рахується як офіційна форма самозайнятості населення, можливість співпрацювати із банківськими установами та отримувати кредитні ресурси, створювати додаткові робочі місця, а значить розвиватись, сплачувати податки до місцевого бюджету.

   Наостанок Степан Іванович запевнив, що у майбутньому районна влада буде й надалі опікуватися питаннями розвитку малого підприємництва. Насамперед ця підтримка буде спрямована на розвиток овочівництва, переробної галузі, ринкової інфраструктури, що дасть змогу збільшити виробництво овочевої продукції власного виробництва за помірними цінами, покращити зайнятість сільського населення, а також створити нові робочі місця.

372456 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь