line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Про хід проведення ремонту доріг в районі

113 липня голова районної державної адміністрації Степан Масельський проінспектував хід проведення ремонтних робіт на частині дороги загального користування “Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка”, яка проходить через територію декількох місцевих рад району.

 

 

   Про хід та якість виконання робіт доповів керівник райавтодору Павло Рябоконь. Зокрема, він сказав, що на цій ділянці автошляху протяжністю 52,2 км. по району нині здійснюється ямковий ремонт дорожнього покриття, постійно працюють 3 бригади, проте є гостра потреба в робітничих кадрах. На сьогодні роботи знаходяться на завершальному етапі, освоїно близько 1 млн. грн. коштів, які були виділені райдержадміністрацією на ремонт. Повністю завершити роботи планується до кінця липня.

   Ознайомившись із ходом робіт, голова районної державної адміністрації зауважив, що те що ми сьогодні робимо – це довгоочікувані населенням кроки, в частині наведення порядку на дорогах. Безумовно, тих матеріальних ресурсів, що є зараз в наявності замало та районна влада у постійній взаємодії з органами місцевого самоврядування намагається якомога більше зробити в цьому напрямку. На цьому зупинятись не будемо, робота продовжується.

   Голова райдержадміністрації дав відповідні доручення стосовно проведення робіт і на інших дорогах району, особливо по яких проходять шкільні маршрути.

48115


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь